Ēnu diena 2020

Viļānu apvienības pārvalde 26.Decembris, 2019, 09:32 Notikumi

No 2019. gada decembra tiks atvērta darba devēju pieteikšanās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētajai ikgadējai karjeras izglītības programmai ĒNU DIENA, kas 2020.gadā norisināsies 12.februārī.

Ēnu devēji aicināti ar decembri reģistrēt savas vakances portālā www.enudiena.lv. Savukārt no janvāra pieteikšanos piedāvātajām vakancēm uzsāks arī skolēni, potenciālie ēnotāji

ĒNU DIENAS mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Lai pievienotu vakanci, darba devējam jāreģistrējas vai jāatjauno savs iepriekšējo gadu profils ĒNU DIENAS portālā www.enudiena.lv un jāaizpilda vakances pieteikuma anketa. Skolēni savukārt no janvāra izvērtēs pieejamās vakances un pieteiksies uz izvēlēto vakanci, rakstot Ēnu devējiem savu motivāciju ēnot.  Ēnu devēji izvērtē pieteikumus un apstiprina tos vai noraida. Tālāk ēnu devējs sazinās ar saviem ēnotājiem personīgi un norunā tikšanos ĒNU DIENĀ 12.februārī.

Arī Viļānu novada uzņēmēji tiek aicināti reģistrēt vakances, lai jauniešiem ir iespēja iepazīties ar dažādām nozarēm, kur katrs spēs atrast un iegūt sev interesējošo pieredzi. Ja vakance netiek reģistrēta, tad aicinām laipni uzņemt jauniešus ar savu iniciatīvu un sniegt iespēju pilnveidoties.

Iesaki citiem: