Sacensības vieglatlētikā

Viļānu apvienība 28.Jūnijs, 2021, 15:02 Jaunumi

17. jūnijā Viļānu vidusskolas stadionā trešo reizi Viļānu novada pašvaldības Sporta skola organizēja sacensības vieglatlētikā. Sacensības vieglatlētikā notika U-10, U-12, U-14, U-16 un pieaugušo grupās. Sacensībās piedalījās kopumā aptuveni 100 dalībnieku no Viļāniem, Krāslavas un Sēlijas.

U-10 grupā starp meitenēm

  • Viktorija Vita Straujupe izcīnīja 1.vietu 60m skrējienā (10,4sek.), 500m skrējienā (1:51.3min.), tāllēkšanā (3,10m), bumbiņas mešanā (13,38m) un 2.vietu pildbumbas mešanā (3,40m).
  • Viktorija Šarkovska izcīnīja 3.vietu 60m skrējienā (11,5sek.), 500m skrējienā (2:19,9min.) un tāllēkšanā (2,26m).
  • Elizabete Šarkovska izcīnīja 1.vietu pildbumbas mešanā (4,35m), 2.vietu tāllēkšanā (2,45m) un 3.vietu bumbiņas mešanā (7,79m).
  • Katrīna Lazareva izcīnīja 2.vietu 500m skrējienā (2:18,0min.), bumbiņas mešanā (9,23m) un 3.vietu pildbumbas mešanā (3,07m).
  • Helēna Rurāne (Sēlijas SS) izcīnīja 2.vietu 60m skrējienā (11,2sek.).

Starp zēniem

  • Marks Markuss Straujups izcīnīja 1.vietu 60m skrējienā (9,7sek.), 500m skrējienā (2:02,1min.), 2.vietu tāllēkšanā (3,18m), pildbumbas mešanā (5,47m) un 3.vietu bumbiņas mešanā (16,06m).
  • Roberts Ķezbers izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā (3,20m), pildbumbas mešanā (6,22m), bumbiņas mešanā (22,69m), 2.vietu 60m skrējienā (10,1sek.), 500m skrējienā (2:03,2min.).
  • Maksims Novikovs izcīnīja 2.vietu bumbiņas mešanā (17,06m), 3.vietu 60m skrējienā (11,6sek.), tāllēkšanā (2,46m), pildbumbas mešanā (4,41m).
  • Rihards Meņšikovs izcīnīja 3.vietu 500m skrējienā (2:05,5min.).

U-12 grupā starp meitenēm

  • Selīna Marija Astašova izcīnīja 1.vietu 60m skrējienā (9,4sek.), 500m skrējienā (1:42,1min.), tāllēkšanā (3,78m), 2.vietu pildbumbas mešanā (5,98m), 3.vietu bumbiņas mešanā (21,19m).
  • Liene Malinovska izcīnīja 2.vietu 500m skrējienā (1:49,1min.), tāllēkšanā (3,73m), bumbiņas mešanā (24,77m), 3.vietu 60m skrējienā (9,8sek.), pildbumbas mešanā (5,48m).
  • Linda Malinovska izcīnīja 1.vietu pildbumbas mešanā (6,03m), bumbiņas mešanā (25,58m), 2.vietu 60m skrējienā (9,7sek.), 3.vietu 500m skrējienā (1:50,0min.), tāllēkšanā (3,68m).

Starp zēniem

  • Kristers Elsts izcīnīja 1.vietu 60m skrējienā (9,1sek.), 500m skrējienā (1:48,0min.), tāllēkšanā (3,90m), pildbumbas mešanā (8,34m), bumbiņas mešanā (24,89m).
  • Agris Stikāns izcīnīja 2.vietu 500m skrējienā (2:02,4min.) un 3.vietu pildbumbas mešanā (5,26m).
  • Valters Lukaševs izcīnīja 2.vietu bumbiņas mešanā (22,14m) un 3.vietu 500m skrējienā (2:11,8min.).
  • Konstantins Soboļevs izcīnīja 2.vietu pildbumbas mešanā (7,39m).
  • Emīls Smans izcīnīja 3.vietu bumbiņas mešanā (19,27m).
  • Artūrs Ozoliņš (Krāslavas SS) izcīnīja 2.vietu 60m skrējienā (10,2sek.) un 3.vietu tāllēkšanā (3,20m).
  • Alesandro Menščikovs (Krāslavas SS) izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā (3,25m) un 3.vietu 60m skrējienā (10,6sek.).

U-14 grupā starp meitenēm

  • Bernadetta Podjava (Krāslavas SS) 100m skrējienā izcīnīja 1.vietu (14,2sek.) un  2.vietu tāllēkšanā (3.65m).
  • Endija Aleksejeva (Sēlijas SS) 100m skrējienā izcīnīja 2.vietu (14,5sek.) un 1.vietu bumbiņas mešanā (36,74m).
  • Arīne Hološina (Krāslavas SS) 100m skrējienā izcīnīja 3.vietu (14,7sek.) un tāllēkšanā 1.vietu (3,74m).

500m skrējienā starp meitenēm

  • Diāna Upeniece (Sēlijas SS) izcīnīja 1.vietu (1:35,2min.), Aiva Kokina (Sēlijas SS) izcīnīja 2.vietu (1:40,0min.) un 3.vietu ieguva Sjuzanna Križanovska (Krāslavas SS) (1:44,1min.).
  • Marta Kiule izcīnīja 3.vietu tāllēkšanā (3,62m).
  • Nika Markelova izcīnīja 1.vietu lodes grūšanā (7,56m).
  • Annija Čeire izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā (6,82m).
  • Vanesa Viktorija Zaiceva izcīnīja 3.vietu lodes grūšanā (6,44m).
  • Linda Zvīdriņa izcīnīja 2.vietu bumbiņas mešanā (34,46m).
  • Anastasija Parfjonova izcīnīja 3.vietu bumbiņas mešanā (30,52m).

Starp zēniem

  • Mārtiņš Geižāns (Sēlijas SS) izcīnīja 1.vietu 100m skrējienā (14,7sek.), bumbiņas mešanā (48,26m).
  • Raivo Mikušāns (Sēlijas SS) 100m skrējienā izcīnīja 2.vietu (14,9sek.).
  • Aidis Mironovs 100m skrējienā izcīnīja 3.vietu (15,0sek.), 1.vietu 500m skrējienā (1:33,7min.), lodes grūšanā (9,66m) un 2.vietu bumbiņas mešanā (43,72m).
  • Daņila Meļehovs izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā (8,65m).
  • Deniss Solovjovs izcīnīja 3.vietu lodes grūšanā (6,18m).
  • Alekss Maculēvičs (Sēlijas SS) izcīnīja 2.vietu 500m skrējienā (1:40,9min.).
  • Alekss Pavlenoks (Krāslavas SS) izcīnīja 3.vietu 500m skrējienā (1:47,0min.), tāllēkšanā (3,56m).
  • Dmitrijs Adamovičs (Krāslavas SS) izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā (3,92m).
  • Lauris Šidlovskis (Krāslavas SS) izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā (3,78m) un 3.vietu bumbiņas mešanā (40,77m).

Pieaugušie un U-16 grupa startēja šādos sacensību veidos: 100m un 500m skrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, šķēpa mešanā.

Sieviešu konkurencē:

100 m skrējienā:

1.vieta Simona Prikule 12,9 sek.

2.vieta Katrīna Ļaksa (Krāslavas SS) 13,4 sek.

3.vieta Aleksandra Soročina (Krāslavas SS) 13,5 sek.

500m skrējienā

1.vieta Simona Prikule 1:27,8min.

2.vieta Adriāna Tumane 1:44,7min.

3.vieta Eva Carjova 2:08,7min.

Tāllēkšanā:

1.vieta Daniela Timma (Krāslavas SS) 5,01m

2.vieta Simona Prikule 5,00m

3.vieta Aleksandra Soročina (Krāslavas SS) 4,71m

Lodes grūšanā:

1.vieta Simona Prikule 8,83m

2.vieta Marita Vulāne 7,47m

3.vieta Adriāna Tumane 7,07m

Šķēpa mešanā:

1.vieta Simona Prikule 30,55m

2.vieta Marita Vulāne 24,24m

3.vieta Adriāna Tumane 18,80m

 

 

Vīriešu konkurencē:

100 m skrējienā:

1.vieta Artjoms Jemeļjanovičs (Krāslavas SS) 11,7 sek.

2.vieta Dēvids Geks (Krāslavas SS) 12,0 sek.

3.vieta Iļja Tarasovs 12,0 sek.

500m skrējienā

1.vieta Iļja Tarasovs 1:12,1 min.

2.vieta Raivis Patmalnieks 1:25,1 min.

3.vieta Andis Šarigins 1:25,5 min.

Tāllēkšanā:

1.vieta Iļja Tarasovs 5,93m

2.vieta Artjoms Jemeļjanovičs (Krāslavas SS) 5,46m

3.vieta Dēvids Geks (Krāslavas SS) 5,23m

Lodes grūšanā:

1.vieta Mārtiņš Ikaunieks 11,86m

2.vieta Inārs Juška 11,82m

3.vieta Edijs Strušels 9,87m

Šķēpa mešanā:

1.vieta Inārs Juška 44,16m

2.vieta Edgars Malinovskis 41,50m

3.vieta Mārtiņš Ikaunieks 41,45m

 

 

U-16 grupā starp jaunietēm:

100 m skrējienā:

1.vieta Madara Skangale 13,4 sek.

2.vieta Marta Grandāne (Sēlijas SS) 13,6 sek.

3.vieta Alīna Saprovska 13,7 sek.

500m skrējienā

1.vieta Marta Grandāne (Sēlijas SS) 1:28,6 min.

2.vieta Madara Skangale 1:30,9 min.

3.vieta Alīna Saprovska 1:36,6 min.

Tāllēkšanā:

1.vieta Madara Skangale 4,58m

2.vieta Alīna Saprovska 4,43m

3.vieta Liāna Smirnova 4,41m

Lodes grūšanā:

1.vieta Alīna Saprovska 8,35m

2.vieta Madara Skangale 7,83m

3.vieta Līva Nagle (Sēlijas SS) 6,88m

Šķēpa mešanā:

1.vieta Alīna Saprovska 28,66m

2.vieta Madara Skangale 19,97m

3.vieta Liāna Smirnova 16,78m

 

     

U-16 grupā starp jauniešiem:

100 m skrējienā:

1.vieta Arvis Betlers 13,0 sek.

2.vieta Austris Stikāns 13,2 sek.

3.vieta Mārcis Gaštols (Sēlijas SS) 13,4 sek.

500m skrējienā

1.vieta Mārcis Gaštols (Sēlijas SS) 1:22,1 min.

2.vieta Arvis Betlers 1:33,8 min.

 

Tāllēkšanā:

1.vieta Arvis Betlers 4,62m

2.vieta Austris Stikāns 4,54m

3.vieta Armands Latkovskis 3,66m

Lodes grūšanā:

1.vieta Arvis Betlers 7,46m

 

Šķēpa mešanā:

1.vieta Arvis Betlers 25,17m

2.vieta Armands Latkovskis 16,79m

3.vieta Austris Stikāns 15,77m

 

Paldies vieglatlētikas trenerēm Jeļenai Tarasovai un Ivetai Maltai par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā sacensībām šajā sarežģītajā laikā!

Sporta skola izsaka pateicību visiem treneriem un iesaistītajiem jauniešiem par godprātīgu sacensību tiesāšanu.

 

Iesaki citiem: