Te ir darbs! SIA “VIĻĀNU SILTUMS” aicina darbā siltumiekārtu remontatslēdznieku!

Viļānu apvienības pārvalde 22.Novembris, 2022, 08:20 Jaunumi

SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, reģ.nr.42403003341, adrese: Rēzeknes iela 6a, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, tālr.26171835, e-pasts: siltums@vilani.lv,  aicina darbā:

  • siltumiekārtu remontatslēdznieku uz nenoteiktu laiku

 (normālais darba laiks, bruto alga 500 EUR)

Darbs Viļānu pilsētā

Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt katlu mājas ražošanas iekārtu un palīgiekārtu stabilu un drošu darbu
  • Savlaicīgi veikt iekārtu remontu un tehniskās apkopes;
  • Veikt iekārtu montāžas, iestatīšanas un regulēšanas darbus;
  • Regulāri veikt iekārtu un to mezglu tehniskā stāvokļa novērtēšanu un defektēšanu.
  • Veikt iekšējo un ārejo siltumtīklu apkopi.

Prasības:

  • Jāprot: pildīt darba uzdevumus, kuriem nav noteiktas izpildes metodikas.
  • Jāprot: iegūt, apkopot, apstrādāt darba pienākumu izpildei nepieciešamo informāciju.
  • Augsta atbildības sajūta
  • Spēja veikt darbus, ar lieo fizisku veiklību, palielinātu fizisku piepūli un kustību precizitāti.
  • Izglītība: vidējā izglītība
  • Valodas prasme: B1 (vidējais līmenis).
  • B kategorijas  autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • Apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai;
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Stabilu atalgojumu.

CV un motivācijas vēstuli, līdz 2022.gada 25.novembrim, lūdzam sūtīt uz e-pastu: siltums@vilani.lv ar norādi “siltumiekārtu remontatslēdznieks”

Pamatojoties uz Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Datu pārzinis ir SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, adrese: Rēzeknes iela 6a, Viļāni, Rēzeknes novads, LV- 4650.