Aktualitātes

Vingrošanas nodarbība senioriem

Vingrošanas nodarbība senioriem

No 17. līdz 23. septembrim visā Latvijā jau otro gadu pēc kārtas notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tā ir Eiropas Komisijas ierosināta iniciatīva ar mērķi motivēt cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī vairot izpratni par kustīguma labo ietekmi uz veselību, darba spējām un vispārēju dzīves kvalitāti.

Šī gada Eiropas Sporta nedēļas pasākumu vienotais aicinājums Latvijā ir “Esi kustīgs. Esi vesels.” Kampaņas mērķis – pakāpeniski mainīt sabiedrības attieksmi un paradumus, bērnus izglītojot par aktīvu dzīvesveidu no sākuma agrā vecumā ģimenē, tad bērnudārzā un skolā, mudinot domāt par savu strādājošo fizisko aktivitāti uzņēmumos un iestādes, un, visbeidzot, radot labvēlīgus apstākļus sportošanai jebkurā vecumā.

Viļānu novadā jau divus gadus notiek veselības grupas nodarbības, kur var pieteikties katrs, kuram ir nepieciešamība un vēlme uzlabot savu fizisko veselību, sevišķi aicināti pensionāri, pirmspensijas cilvēki. Tādēļ Eiropas Sporta nedēļas ietvaros visi interesenti tiek gaidīti 22.septembrī plkst. 17.30 Viļānos, sociālā atbalsta centrā „Cerība” uz veselību veicinošu praktisku vingrošanas nodarbību senioriem.

Esi kustīgs un vesels Viļānu novada iedzīvotājs!

Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

2016-09-13
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A