Aktualitātes

Viļānu velotūre 2017

Viļānu velotūre 2017

Viļānu novadā varam lepoties ar lielo velobraucēju skaitu. Tam apstiprinājumu guvām 2016. gada augustā novada svētku laikā, rīkojot velobraucienu uz Dekšārēm. Tāpat varam būt lepni, ka tuvākajā apkārtnē ir daudz interesantu objektu. Lai visu šo apvienotu vienā pasākumā, šogad piedāvājam visiem novada iedzīvotājiem un viesiem aktīvi un aizraujoši pavadīt laiku, dodoties velobraucienā gan pa Viļānu novadu, gan arī kaimiņu novadiem. Starts sezonas pirmajam braucienam tiks dots 13. maijā plkst. 12.00 Viļānu pilsētas stadionā.

Līdz pat septembrim katra mēneša otrajā sestdienā visi interesenti varēs doties izzinošā velobraucienā, lai apmeklētu interesantus kultūras un dabas objektus Viļānu, Varakļānu, Riebiņu un Rēzeknes novados. Vidējais maršruta garums būs ap 25km, kurš tiks izbraukts 3 - 4 stundās. Tāpēc katru velobrauciena dalībnieku vēl pirms pirmā posma lūdzam sākt gatavoties, lai spētu pievarēt šo distanci.

Pirmā posma maršruts: Viļāni – Dekšāres – Viļāni. Maršruta garums aptuveni 25km.

Organizatori iesaka:

  • Jūsu divritenim ir jābūt labā tehniskā kārtībā.
  • Lai brauciens būtu vēl tīkamāks, līdzi iesakām ņemt dzeramo ūdeni, kā arī nelielus pārtikas krājumus un sviestmaizes.
  • Ģērbties ir vēlams atbilstoši laika apstākļiem
  • Domājot par savu drošību, iesakām vilkt ķiveres un atstarojošās vestes.
  • Bērni līdz 14 gadu vecumam var piedalīties velobraucienā tikai kopā ar vecākiem.

Tiekamies 13. maijā. plkst.12.00 Viļānu pilsētas stadionā! Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tālruni 29422155 (Juris).

Nolikums (Pdf)

Foto: Ilze Sondore

2017-04-18
Viļānu novada pašvaldība
Twitter Draugiem Facebook
A A A