Aktualitātes

Viļānu šautriņu metējas sasniegumi un došanās uz Rumāniju “WDF Pasaules čempionātu 2019”

Viļānu šautriņu metējas sasniegumi un došanās uz Rumāniju “WDF Pasaules čempionātu 2019”

No 2019. gada 7. -12. oktobrim Rumānijas pilsētā Cluj - Naboka norisinājās Pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā (darts) “WDF pasaules čempionāts 2019”, uz kurām Latvijas izlases sastāvā devās arī mūsu Viļānu šautriņu metēja Marija Ružāne.

Lai iekļūtu izlases sastāvā, Marijai bija jāstartē daudzās pasaules, Latvijas reitinga sacensībās. Ceļš uz izlasi iesākās jau 2018. gadā ar Latvijas reitinga kopvērtējuma rezultātiem, kur Marija ierindojās 3.vietā.
Nākamais posms bija starti pasaules reitinga sacensībās: Latvijas Open 2018, Igaunijas Open 2019, Tallinas Open 2019 (izcīnīja 5.vietu individuāli un 2.vietu pāros), Lietuvas Open 2019, Viļņas Open 2019, kā arī Latvijas reitinga sacensības un četras atlases sabrukuma sacensības, kurās tika vākti punkti, lai kvalificētos  izlases pamatsastāvam.
No 28. līdz 29. septembrim Lietuvas pilsētā Traķos notika “BALTIC CUP 2019” komandu sacensības šautriņu mešanā, kurās Latvijas dāmu izlase, kuras sastāvā bija arī Marija, izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā.
Uz pasaules čempionātu vēl dāmu izlases sastāvā iekļuva Kristīne Mickus (Priekule), Anda Seimane (Jēkabpils) un Zeltīte Strade (Lizums).
Uz “WDF pasaules čempionāts 2019” sacensībām Rumānijā bija ieradušās 52 komandas no dažādām valstīm. Latvijas dāmu izlases komanda ierindojās 34 vietā.
Ir sākušās jaunas izlases kvalifikācijas sacensības uz Eiropas kausu, kurš nākošgad norisināsies Spānijā, un jau 9.novembrī starts Marijai Latvijas reitinga sacensībās Liepājā.

 Marija Ružāne izsaka pateicību Viļānu sporta skolai un Viļānu pašvaldībai par atbalstu dalībai pasaules čempionātā, kā arī visiem līdzjutējiem.

Informācija un foto: Viļānu sporta skola

2019-11-08
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A