Aktualitātes

Viļānu pilsētas bibliotēka aicina uz kārtējo grāmatu dienu

Viļānu pilsētas bibliotēka aicina uz kārtējo grāmatu dienu

Pašā ziedu laikā, kad pļavas un sētas slīgst vasaras puķu un zāļu pārpilnībā, Viļānu pilsētas bibliotēkas darbinieki 6. jūnijā aicina savus čaklos lasītājus uz kārtējo jauno grāmatu dienu. Grāmatu plaukts aicinās ar daudzveidīgu piedāvājuma klāstu dažādās nozarēs un daiļliteratūrā.

Neliels ieskats piedāvājumā:

„Viss, kas jāzina vīrietim” – savdabīga Olivera Kūna rokasgrāmata, ar kuru ir vērts iepazīties ikvienam vīrietim. Tā satur vērtīgu informāciju, kura ir būtiska mūsdienīgam stiprā dzimuma pārstāvim. Īsā, bet saturīgā izklāstā autors runā par politiku, filozofiju, mākslu, futbolu un citām aizraujošām tēmām.

Žurnālistes Līgas Blauas „Dzīves stāsti” būs vērtīgs ieguvums tiem lasītājiem, kuriem patīk iepazīt slavenu, leģendāru personību dzīves stāstus.

Maikla Ņūtona grāmatas „Dvēseļu ceļojums” un „Dvēseļu liktenis” balstās uz autora hipnoterapeita praksi, kad pārveidotā apziņas stāvoklī viņa pacienti atceras savus iepriekšējās dzīvēs piedzīvotos nozīmīgākos mirkļus. 

„Jelgava 94” ir latviešu rakstnieka Jāņa Joņeva pirmā grāmata. „Toreiz mūzika bija skaļāka, bandīti bija bīstamāki, un mati garāki. Cilvēki sēdēja zālājos, brauca bez biļetēm, devās nezināmos virzienos, neklausīja vecākus. Brist naktī pa upi uz koncertu bija daudz svarīgāk nekā plānot finanses…”. „Jelgava 94” ir romāns par pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu notikumiem.

Pieejamas būs grāmatas gan latviešu, gan krievu valodās. Visi laipni aicināti!

Informāciju sniedza

Viļānu pilsētas bibliotēka

2013-05-30
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A