Aktualitātes

Viļānu novads iesaistījās sportiskās aktivitātēs: gūti 87 vārti, veikti 4510 gājieni un nosoļoti 60 km

Viļānu novads iesaistījās sportiskās aktivitātēs: gūti 87 vārti, veikti  4510 gājieni un nosoļoti 60 km

No 29. septembra līdz 4. oktobrim Viļānu novadā norisinājās Veselības nedēļa – starptautiska akcija, kuras laikā popularizē veselīgu dzīvesveidu un fiziskas aktivitātes daudzās valstīs visu iedzīvotāju grupu vidū, parādot, ka ikviens var atrast sev piemērotu sporta veidu. Šogad Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas rīkotās Veselības nedēļas aktivitātēs iesaistījās 745 cilvēki no Viļānu un Rēzeknes novadiem.   

Veselības nedēļas laikā jautras stafetes tika rīkotas Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē un PII „Bitīte”. 29. septembrī norisinājās Viļānu novada čempionāts šahā. Pieaugušo grupā pirmās vietas ieguva Aleksejs Gritāns un Jūlija Litvinova, otrajā vietā ierindojās Irina Čamova un Juris Strušels, bet trešo vietu ieguva Daniels Bole. Bērnu grupā par čempioniem kļuva Maksims Bogdanovs un Aļona Bogdanova, otro vietu ieguva Ksenija Kudrjavceva un Pāvels Vasiļjevs, bet trešajā vietā ierindojās Edijs Strušels. Viļānu novada čempionāta šahā REZULTĀTI.

Savukārt 4. oktobrī novada iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties skrējienā „Pretī rudenim”.  Dažādās vecuma grupās pirmie finišu sasniedza Edgars Malinovskis, Armands Naglis, Viktorija Samuilova, Lauris Laizāns, Olga Belova, Aleksejs Šlapakovs un Lāsma Malta. Skrējiena "Pretī rudenim" REZULTĀTI. Organizatori izsaka pateicību "Baltā aptieka K. I." vadītajai I. Konstušai par veselīgu dāvaniņu sagādāšanu skrējiena dalībniekiem. 

Veselības nedēļas laikā tika rīkotas arī nūjošanas nodarbības, Viļānu un Rēzeknes novadu skolu sacensības futbolā, sportiskas aktivitātes Dekšāres pamatskolā un Viļānu vidusskolā, kā arī veselību veicinošu aktivitāšu nodarbības senioriem. 

Tā kā Veselības nedēļa tiek rīkota ik gadu, cerēsim, ka arī nākamajā gadā Viļānu novada iedzīvotāji aktīvi iesaistīsies šīs akcijas pasākumos!

Informāciju sagatavoja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Margarita Isajeva

Foto: Lolita Malinovska

2014-10-08
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A