Aktualitātes

Viļānu novada volejbola čempionāta kausi – „SK Kuorsova” un „Malta” komandām

Viļānu novada volejbola čempionāta kausi – „SK Kuorsova” un „Malta” komandām

Divas nedēļas nogales pēc kārtas – 11. un 18. aprīlī Viļānos norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts volejbolā, kurā piedalījās 7 komandas. 

11.aprīlī Viļānu vidusskolas sporta zālē notika Viļānu novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem. Čempionātā piedalījās četras komandas – „Feimaņi”, „Bērzgale”, „SK Kuorsova” un „Viļāni”, kas pēc apļa sistēmas izspēlēja katra ar katru spēli līdz diviem uzvarētiem setiem, tā noskaidrojot uzvarētājus.

Par volejbola kausa ieguvējiem kļuva komandai „SK Kuorsova” (Jānis Kondrāts, Jānis Potašs, Jānis Jurdžs, Toms Vorkalis, Arturs Vorkalis, Emīls Ločmelis un Juris Vorkalis). Godalgoto 2.vietu ieguva komanda „Bērzgale”, bet 3.vietu izcīnīja komanda „Viļāni”.   Par labāko spēlētāju Viļānu novada čempionātā tika atzīts Jānis Kondrāts (SK Kuorsova).

Savukārt 18. aprīlī tika noteikta spēcīgākā komanda sieviešu komandu konkurencē. Čempionātā piedalījās trīs komandas: „Adamova”, „Malta” un „RVĢ/Viļāni”. Čempionātā 3.vietu ieguva komanda „RVĢ/Viļāni”, 2. vietā ierindojās komanda „Adamova”, bet godpilno 1.vietu un uzvarētāju kausu ieguva komanda „Malta” (Anita Gudrika, Santa Ostrovska, Lorita Rižakova, Inna Petrova, Gunta Rēvalde, Inita Berne). Par labāko spēlētāju tika atzīta Lorita Rižakova (Malta).

REZULTĀTI

Lolita Malinovska

Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas metodiķe

2015-04-23
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A