Aktualitātes

Viļānu novada sportistu panākumi decembrī

2014. gada decembrī, gadam noslēdzoties, Viļānu novada sportisti veiksmīgi startēja vieglatlētikas sacensībās, svarbumbas celšanas sacensībās, kā arī darts (šautriņu mešanas) turnīrā.

VIEGLATLĒTIKA

Decembra sākumā Ludzā notika Ludzas Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās, kur piedalījās Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti.

Rezultāti:

Laura Sermā ieguva 1. vietu 60 metru skrējienā jaunietēm „J” grupā (7,9 sek.); 3. vietu tāllēkšanā jaunietēm „J” grupā (4,66 m)

Marina Sidorova ierindojās 3. vietā 300 metru skrējienā jaunietēm „A” grupā (49,3 sek.)

Alevtīna Tarasova izcīnīja 2. vietu 60 m skrējienā jaunietēm „J” grupā (7,9 sek.); 1.vietu tāllēkšanā jaunietēm „J” grupā (5,27 m)

Laura Sondore izcīnīja 1. vietu tāllēkšanā jaunietēm „A” grupā (4,29 m) un 1. vietu augstlēkšanā jaunietēm „A” grupā (1,52 m)

Elīna Spridzāne izcīnīja 1. vietu augstlēkšanā jaunietēm „B” grupā (1,40 m)

Sergejs Černovs ierindojās 2. vietā 600 m skrējienā jauniešiem „B” grupā (2:04,9 sek.)

Sandis Locāns   1.vieta tāllēkšanā jauniešiem „C” grupā (4,23 m)

20.decembrī Preiļos notika Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā, kur ar labiem rezultātiem startēja Viļānu novada Sporta skolas audzēkņi.

Alevtīna Tarasova izcīnīja 2. vietu 60 m skrējienā sievietēm (7,8 sek.) un 1. vietu tāllēkšanā sievietēm (5,42 m)

Laura Sermā ieguva 3. vietu 60 metru skrējienā sievietēm (8,09 sek.) un 2. vietu tāllēkšanā sievietēm (4,80 m)

Olga Belova izcīnīja 1.vietu 1500 metru skrējienā sievietēm (5.38 sek.)

Marina Sidorova ierindojās 3.vietā 1500 metru skrējienā sievietēm (5.54 sek.)

Viļānu novada Sporta skolas kolektīvs izsaka pateicību treneriem Jeļenai Tarasovai un Jānim Opincānam par vieglatlētu sagatavošanu startiem!

ŠAUTRIŅU MEŠANA

13. un 14. decembrī norosinājās 2014. gada pēdējās sacensības šautriņu mešanā, noslēdzot Latvijas reitinga sezonu. Piedalījās arī Viļānu meistarīgākie darta spēlētāji Marija Ružāne un Aivars Šutka.

Pāru turnīrā dāmām par čempionēm kļuva Vecpiebalgas šautriņu metējas Kristīne Kuzmane un Avelīna Lāce, kuras finālā ar rezultātu 4:3 izrādījās pārākas pār vaiņodnieci Irēnu Bauzi un priekulnieci Laimu Upenieci. 3. vietu dāmām pāros izcīnīja Sandija Andersone no Rīgas ar Mariju Ružāni no Viļāniem un Areta Kovaļevska ar Anitu Mālderi no Bauskas.

Kungiem pāros pārliecinošu panākumu guva Priekules šautriņu metēji Aigars Strēlis un Madars Razma, kuri finālā ar 4:1 pārspēja „Paddy Whelans” kluba šautriņu metējus Jāni Pinku un Valteru Melderi. 3. vietu kungiem ieņēma Jānis Kupšis no Nīcas ar Aivaru Šutku no Viļāniem un Guntars Stipins ar Reno Rogu no Vecumniekiem.

Individuālās sacensībās gan Marija, gan Aivars zaudēja ceturtdaļfinālā un līdz ar to dalīja 5.-8.vietu.

Viļānu novada Sporta skolas kolektīvs novēl Marijai un Aivaram panākumus arī 2015. gada sezonā!

LATVIJAS ČEMPIONĀTS SVARBUMBU CELŠANĀ

13. decembrī Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas telpās notika 2014. gada Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 150 sportisti no 10 Latvijas svarbumbu celšanas klubiem un individuāli dalībnieki. Piedalījās arī Viļānu novada svarbumbu celšanas sportisti.

Latvijas čempionu titulus savās svaru kategorijās ieguva:

Jauniešu līdz 18 gadiem grupā – Vladislavs Iļjins (Daugavpils novads), Ričards Reinholds (Vecumnieki), Raivis Garančs (Viļāni), Aigars Verjanovs (Rugāji); Reinis Šļajevs (Vecumnieki), Dāvis Jermacans (Jaungulbene); Rinalds Puriņš (Rugaji), Artūrs Volks (Viļāni).

Junioru līdz 22 gadiem grupā – Andrejs Matvejevs (Daugavpils novads), Ivo Liepiņš (LSPA), Reinis Šļajevs (Vecumnieki), Dāvis Jermacans (Jaungulbene), Valērijs Cvetkovs (Jēkabpils), Artūrs Volks (Viļāni), Ingus Leja (RTU), Raitis Gideks (RTU);

Veterānu grupā – Sanita Juškeviča (Vecumnieki), Artūrs Tančins (Ventspils), Māris Rubulis (Vecumnieki), Sergejs Arbuzovs (Balvi), Alfreds Kokins (Daugavpils novads), Juris Strušels (Viļāni), Jurijs Kopasovs (Daugavpils novads), Andrejs Krastiņs (Ogre), Stanislavs Stašulans (Daugavpils novads).

3. vietu jauniešu grupā izcīnīja Andrejs Naumovs (Viļāni)

Lai nākamajā gadā Viļānu novada svarbumbu cēlāju entuziasms nemazinās!