Aktualitātes

Viļānu novada sportistiem Latvijas čempionu tituli

15. - 16. jūlijā Valkā un Valgā norisinājās Latvijas Sporta Veterānu – Senioru 54. sporta spēles. Lieliskie laika apstākļi un prasmīga sacensību organizācija veicināja sekmīgu sacensību norisi Valkas un Valgas sporta bāzēs, tai skaitā arī vieglatlētikas sacensībās, kurās piedalījās 467 dalībnieki no 40 Latvijas komandām. Viļānu novadu pārstāvēja četri vieglatlēti veterāni un visi ieguva medaļas.

Divas sudraba medaļas izcīnīja Jeļena Tarasova – šķēpa mešanā (29,27 m) un augstlēkšanā (1,25m) un zelta medaļu lodes grūšanā (10,09 m). Bronzas medaļu šķēpa mešanā (13,50 m) ieguva Leonīda Īriste. Komandas vecākā dalībniece Tamāra Tarasova izcīnīja trīs bronzas medaļas - šķēpa mešanā (8,06 m), diska mešanā (13,78 m) un lodes grūšanā (5,59 m). Aleksejs Šlapakovs savā vecuma grupā ieguva otro vietu augstlēkšanā (1,35 m).

22. jūlijā Rēzeknes pilsētas stadionā norisinājās 3. Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem, uz kuru bija ieradušies vairāk kā 150 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī viens Lietuvas sportists. Sacensībās varēja piedalīties sievietes no 30 gadu vecuma un vīrieši no 35gadu vecuma. Tika izcīnītas čempionāta medaļas 22 disciplīnās un 12 vecuma grupās

Latvijas čempionu titulu savās vecuma grupās un disciplīnās izcīnīja vairāki Viļānu novada iedzīvotāji.

Jeļena Tarasova izcīnīja 1.vietas šķēpa mešanā (30,94 m) un augstlēkšanā (1,30m), 2. vietu lodes grūšanā (10,43 m). Leonīda Īriste ieguva 2. vietu šķēpa mešanā (13,72 m), kā arī 3. vietas lodes grūšanā (6,86 m) un diska mešanā (17,23 m). Tamāra Tarasova izcīnīja godalgotās 2. vietas šķēpa mešanā (8,23 m), diska mešanā (12,93 m) un lodes grūšanā (5,07 m). Aleksejs Šlapakovs izcīnīja 1. vietas augstlēkšanā (1,40 m), tāllēkšanā (3,94 m) un šķēpa mešanā (25,01 m). Jurijs Tarasovs izcīnīja 1. vietas 400 m skrējienā (1.03,66 min) un tāllēkšanā (4,80m), augstlēkšanā iegūta 3. vieta (1,50 m). Andrim Sprūdžam 1. vieta diska mešanā (28,18 m) un 3. vieta lodes grūšanā (9,73 m). Irēna Žogota ieguva 3. vietu diska mešanā (18,31 m).

Paldies visiem dalībniekiem, kas ar prieku un sportisko azartu piedalījās sacensībās, jo katra dalībnieka starts ir nozīmīgs un vērtīgs!

Teksts: Lolita Malinovska