Aktualitātes

Viļānu novada Sporta skolas audzēkņi piedalījās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās

10.jūlijā Igaunijas pilsētā Valgā norisinājās starptautiskas vieglatlētikas sacensības "Valmieras spēles 2018", kurās piedalījās arī pieci Viļānu novada Sporta skolas audzēkņi U-16 un U-18 vecuma grupās.

U-16 vecuma grupā Simona Prikule ar rezultātu 5,02 m izcīnīja augsto 3.vietu tāllēkšanā.
Vēl divas vieglatlētes ieguva 5.vietas - U-16 vecuma grupā Maritai Vulānei augstlēkšanā (1,40 m) un U-18 vecuma grupā Viktorijai Sidorovai 200 m skrējienā (28,32 sek.).
Visas vasaras garumā 3 posmos notika Madonas” Gada jaunatnes vieglatlēts – 2018”, kur piedalījās vairāki Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti.
2.posmā godalgotās vietas ieguva:
Valteram Maltam 2.vieta “U-12” grupā zēniem 600 m skrējienā (2.01,4 min.)
Markam Cvikam “U-18” grupā jauniešiem 1.vietas 100 m skrējienā (12,3 sek.) un šķēpa mešanā (35,75 m), 2.vieta tāllēkšanā (5,27 m).
3.posmā labākie rezultāti:
“U-12” grupā zēniem 800 m skrējienā (2.57,8 min.) 2.vieta Valteram Maltam.
“U-12” grupā meitenēm 800 m skrējienā (3.09,7 min.) 3.vieta Leldei Ladusānei.
“U-12” grupā meitenēm šķēpa mešanā (13,90 m.) 3.vieta Alīnai Saprovskai.
“U-14” grupā zēniem šķēpa mešanā (35,92 m.) 1.vietu un lodes grūšanā (8,92 m.) 2.vietu izcīnīja Edgars Malinovskis.
Pēc trešā posma notika sportistu apbalvošana katrā vecuma grupā atsevišķi pa disciplīnu grupām - sprinta, lēkšanas, izturības un mešanas. Katram dalībniekam vērtēja trīs labākos startus punktu izteiksmē disciplīnu grupas ietvaros, ņemot vērā visus trīs posmus. Vairāki Viļānu novada Sporta skolas audzēkņi saņēma medaļas: Valters Malta izcīnīja 1.vietu izturības skrējienos, Edgars Malinovskis ieguva 1.vietu mešanas disciplīnās, 2.vietas ieguva Lelde Ladusāne izturības skrējienos un Marks Cviks lēkšanas disciplīnās. Alīnai Saprovska izcīnīja 3.vietu sprinta skrējienos.
Vasaras sezonas starti vieglatlētiem ir beigušies un novēlam treneriem Jeļenai Tarasovai un Jānim Opincānampanākumus arī nākamajā sezonā.