Aktualitātes

Viļānu novada pašvaldība sveic svētkos

Viļānu novada pašvaldība sveic svētkos

Viļānu novada pašvaldības un domes deputātu apsveikumi iedzīvotājiem:

 Viļānu novada pašvaldība sveic iedzīvotājus.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Viļānu novada iedzīvotājus gaišajos svētkos sveic arī Viļānu novada domes deputāti, novēlot sirsnīgi pavadīt laiku Ziemassvētkos un īstenot savus sapņus 2015. gadā!

-To baltāko prieku mums katram no sniega iemantot un tad sirds situmā kausējot citiem pa lāsītei dot... Gaišus, sirdsmīļus Ziemassvētkus un laimi , veselību Jaunajā gadā! 

Daiga Ceipiniece

-Novēlu Ziemassvētkus sagaidīt ģimenes lokā, ar sev mīļiem cilvēkiem un gaišām un cerīgām domām par nākotni! Vecgada vakarā pirms pusnakts uz mazas papīra lapiņas uzrakstiet savu vēlēšanos, tad to sadedziniet svecītes liesmā un pelnus saberiet šapmanieša glāzē, tad - Laimīgu Jauno gadu un izdzeriet! Vēlēšanās nākamajā gadā noteikti piepildīsies, ko arī Jums novēlu! 

Ilze Grolmusa

-Ziemassvētku laikā visiem novēlu izjust patiesu sirdssiltumu, mīlestību, gaišo prieku un dabas baltumu! Jaunajā gadā lai piepildās visi labie sapņi, kas ticības kamolā satīti, mīlēti un loloti!

Inga Zunda

Šovakar Latvijas egles
Līdzīgas eņģeļiem liekas,
Ienesot sētā un sirdī
Ziemassvētku balto prieku,
Lai arī Tev un Taviem mīļajiem
Svētkos pa eņģelim tiek! 

-Gaišus un svētīgus Ziemassvētkus!
Veselības pilnu un panākumiem bagātu Jauno gadu vēlu visiem Viļānu novada iedzīvotājiem!

Ilze Valeniece

- Mīļie viļānieši,
Gaidot Kristus Dzimšanas svētkus vēlu Jums mīlestību uz Dievu un līdzcilvēkiem, gaišu satraukumu sirdīs un mieru Latvijā, debesīs, ūdenī un virs zemes!

Inta Brence


2014-12-29
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A