Aktualitātes

Viļānu novada bērni un jaunieši piedalījās LAD organizētajā “Piens un augļi skolai” konkursā

Viļānu novada bērni un jaunieši piedalījās LAD organizētajā “Piens un augļi skolai” konkursā

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija aicināja Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un 1.-9.klašu skolēnus piedalīties programmas “Piens un augļi skolai” konkursā. Konkursa ietvaros bērni un skolēni apkopoja pieredzes stāstus par to, kā Latvijas izglītības iestādēs īstenojas programma “Piens un augļi skolai”.

Bērnus un jauniešu LAD aicināja atbildēt, piemēram,  uz jautājumu: Kā bērnudārzā vai skolā dzer pienu un ēd augļus un dārzeņus? Vai un kāpēc bērniem un jauniešiem patīk šī programma? Konkursā bērni iesniedza zīmējumu kopumus, kolāžas, video, animācijas, fotokolāžas, komiksus vai citus vizuālos darbus, kas tika veidoti kā stāsti. LAD organizētajā konkursā piedalījās arī Viļānu vidusskolas 5. a, 5. b, 7. b, 8. a, 9. a klašu skolēni un Viļānu pagasta PII “Bitīte”’ 5-6 gadīgo bērnu grupa “Saulīte”. Konkursa uzvarētāji saņēma izglītojošu spēļu komplektus, sporta aprīkojuma komplektus un Viļānu vidusskolas 5. a klase saņēma specbalvu.

Šis ir jau otrais konkurss, kurš tiek organizēts Eiropas Savienības skolu programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros. Pirmā konkursa ietvaros, kas notika 2017.gada pavasarī, Latvijas skolēni tika aicināti izstrādāt programmas logo un devīzes idejas.

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jeļena Litvjakova

 
2018-05-23
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A