Aktualitātes

Viļānu novada atklāto čempionātu rezultāti

Viļānu novada atklāto čempionātu rezultāti

Šā gada 5.jūlijā Viļānu pilsētas stadionā un Viļānu bērnu un jauniešu centrā norisinājās nvoada atklātie čempionāti dambretē, strītbolā un badmintonā. 

Dabmrete:

Viļānu novada 2014.gada komandu kausu dambretē ieguva komanda no Saikavas, otrās vietas ieguvēji ar viena punkta starpību atpaliekot no uzvarētājiem - Viļānu komanda, kuras sastāvā spēlēja Ēriks Saprovskis, Mārtiņš Asars, Aleksejs Gritāns, Ligita Gritāne, Stefānija Dombrovska. Sacensībās piedalījās komandas no Daugavpils, Saikavas un Viļāniem. Komandā spēlēja pieci dalībnieki un tās sastāvā bija jābūt vismaz vienai dāmai. Trešā vieta komandai no Daugavpils. Visas komandas tika apbalvotas ar kausiem, diplomiem un medaļām.

REZULTĀTI

   

Badmintons:

Viļānu novada atklātais čempionāts badmintonā norisinājās pirmo reizi. Sacensībās piedalījās astoņpadsmit dalībnieki. Spēles notika piecās disciplīnās – vīriešu vienspēles, sieviešu vienspēles, vīriešu dubultspēles, sieviešu dubultspēles un jauktās dubultspēles.

Vīriešu vienspēlēs pārliecinoši par uzvarētāju kļuva Ilmārs Malinovskis, otro vietu izcīnīja Aleksejs Šlapakovs un trešajā vietā ierindojās Ilgvars Gritāns. Sieviešu vienspēlēs uzvarēja Gunita Ozoliņa, otrajā vietā Marta Veinberga, bet trešajā vietā Lāsma Malta.

Vīriešu dubultspēlēs nepārspēti bija Ilmārs un Mareks Malinovski, otrajā vietā ierindojās Ilgvars Gritāns un Aleksejs Šlapakovs, trešajā vietā Vilnis Ozoliņš un Artis Malta. Interesantas izvērtās sieviešu dubultspēles, kur uzvarēja Ligita Gritāne un Lolita Malinovska, otrajā vietā Lāsma Malta un Marta Veinberga, trešo vietu izcīnīja Gunita Ozoliņa un Jūlija Cvetkova.

Ne mazāk aizraujošas bija arī jauktās dubultspēles. Sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja Gunita un Vilnis Ozoliņi, otrajā - Lolita un Mareks Malinovski, bet trešajā vietā Lāsma Malta un Aleksejs Šlapakovs.

Šādas sacensības ir ļoti nozīmīgas, jo novada sporta organizatori vēlas iesaistīt arī cilvēkus, kas līdz šim ar sportu aktīvi nav nodarbojušies. Arī bērniem bija iespēja mācīties spēlēt badmintonu. Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās un cerēsim uz lielāku dalībnieku aktivitāti!

REZULTĀTI

   

Strītbols vīriešiem:

Sacensībās piedalījās piecas vīriešu komandas, kuru sastāvā spēlēja esošie un bijušie Viļānu novada iedzīvotāji. Spēles noritēja pēc apļa sistēmas. Kopvērtējumā trešo vietu sīvā cīņā izcīnīja komanda „Vecie buki” (Andris Inkins, Juris Inkins, Edgars Kudlis, Guntars Arbidāns). Otrā vieta komandai „Viļānu bites” (Jānis Opincāns, Salvis Justs, Artis Malta, Edgars Noviks). Uzvarot visas komandas, godpilnā pirmā vieta komandai „Lagis” (Gints Sermais, Arvis Malta, Aleksejs Čakovs).

Diemžēl strītbola sacensības sievietēm nenotika, jo nepieteicās nepieciešamais dalībnieku skaits.

Sporta skolas darbinieki izsaka pateicību visiem sacensību dalībniekiem un uz tikšanos nākamgad!

REZULTĀTI

      


Informāciju sniedza

Lolita Malinovska

Viļānu novada Sporta skolas metodiķe

 

2014-07-10
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A