Aktualitātes

Viļānu novadā atklāti vēl divi rotaļu laukumi

Viļānu novadā atklāti vēl divi rotaļu laukumi

Kārtējo reizi lielie dāvāja prieku mazajiem, īstenojot sapni par rotaļām spēļu namiņos, šūpolēm, slidkalniņiem, jo 26.septembrī Viļānu novadā tika atklāti divi jaunu rotaļu laukumi – Ornicānu ciemā un Viļānos, Latgales ielas pagalmā. Kopumā tika iesniegtas astoņas projekta idejas. Rotaļu laukumu izveide ir iedzīvotāju iniciatīva, bet to izbūvi finansē Viļānu novada pašvaldība.

Uz rotaļu laukumu atklāšanu bija ieradušies gan bērni, gan viņu vecāki un arī vecvecāki. Klātesošos sveica Viļānu novada pašvaldības priekšsēdētājas vietnieks Arnolds Pudulis, aicinot saudzēt jaunizbūvētos laukumus un to inventāru. Bērnus izklaidēja bitīte, kura bija atlidojusi iemēģināt jaunās iekārtas, un dāvināja bērniem atstarotājus.

Projektu Ornicānu ciema rotaļu laukumam izstrādāja Natālija Garkalne, savukārt Viļānu laukumam – Arita Kozlovska. Abas māmiņas ir priecīgas un gandarītas par paveikto, jo tagad beidzot bērniem būs iespēja rotaļāties savos pagalmos un arī vecākiem būs vieglāk sekot līdzi bērnu rotaļām. Tāpat arī meitenes izsaka lielu pateicību Viļānu novada pašvaldībai par iespēju dāvāt bērniem prieku šādā veidā.

Bērnu acīs, protams, manāms negaistošs prieks par skaistajiem rotaļu laukumiem un iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku. Līdz ar bērniem priecājās arī vecāki un vecvecāki, jo laukumos ir uzstādīti arī soliņi, kur var pasēdēt un atpūsties.

Jāatzīmē, ka tuvākajā laikā tiks atklāts rotaļu laukums arī Dekšāres pagastā.

Foto: Ilze Sondore

2013-10-07
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A