Aktualitātes

"Viļānu bitītes" sportistiem izcili rezultāti Latvijas čempionātā

28.janvārī Daugavpils novada Sventē notika pirmais Latvijas čempionāts svarbumbu sportā disciplīnā "garais cikls". Teicamus rezultātus uzrādīja Viļānu sporta kluba „Viļānu bitīte” sportisti, kuri izcīnīja vairākas pirmās vietas individuālajā ieskaitē un 2.vietu junioriem kopvērtējumā.

Sacensībās piedalījās 9 komandas un vairāk kā 160 sportisti,  kuri startēja dažādās svaru kategorijās jauniešu (U-18), junioru (U-22), pieaugušo un veterānu grupās.

U-18 vecuma grupā jaunietēm svara kategorijā + 63 kg 3.vietu ieguva Kristīne Vīča, bet jauniešiem svara kategorijā + 85kg Edijs Strušels izcīnīja 1.vietu.

U-22 vecuma grupā juniorēm zelta medaļas izcīnīja Aļona Nagele (svaru kategorija  līdz 63 kg) un Svetlana Aleksandrova (svara kategorija  + 68 kg). Kristīne Vīča (svara kategorijā  līdz 68 kg) ieguva 3. vietu. Juniori uzrādīja labus rezultātus savās svara kategorijās: 1.vieta Mihailam Koniševskim, 2. vieta Andrejam Naumovam, 3.vieta Edijam Strušelim.

Sieviešu grupā svara kategorijā  līdz 63 kg Mārīte Caune izcīnīja 1.vietu un Aļona Nagele 2.vietu. Svara kategorijā +68 kg 2.vieta Svetlanai Aleksandrovai un 3.vieta Līgai Konopeckai.

Vīriešu grupā 3.vietas ieguva Andrejs Naumovs (svaru kategorija līdz 63kg), Mihails Koniševskis (svaru kategorija līdz 68kg) un Aldis Rutkovskis (svaru kategorija līdz 105 kg). Veterānu grupā savās svara kategorijās zelta medaļas izcīnīja Mārīte Caune, Ananijs Matvejevs, Pēteris Plots, Jānis Vaivods, 2.vieta Aldim Rutkovskim.

Visu komandu kopvērtējumā juniori ieguva 2.vietu.

Šogad Viļānu novada svarbumbu celšanas sportistiem ir plānots startēt vairākās nozīmīgās sacensībās – Eiropas atklātajā čempionātā, kas notiks maijā Daugavpilī, kā arī Latvijas čempionātā un Latvijas Kausa posmos. Plānots, ka pirmais Latvijas Kausa posms 18.februārī notiks Viļānu novada Dekšārēs.

Vēlam svarbumbu cēlājiem panākumus šīs sezonas sacensībās!