Aktualitātes

Viļānos tiek ierīkots āra hokeja laukums - slidotava

Viļānos tiek ierīkots āra hokeja laukums - slidotava

Piedaloties LTV un Aldara izsludinātajā projektu konkursā, Viļānu novada iedzīvotājiem tagad būs iespēja izmantot āra hokeja laukumu - slidotavu.

Viļānu novada pašvaldības Sporta skola iesniedza pieteikumu konkursam „Iekārto savu hokeja laukumu”, lai veicinātu aktīvās atpūtas iespēju dažādošanu un fizisko nodarbību pieejamību Viļānu novada iedzīvotājiem ziemā, izveidojot hokeja laukumu ar apmalēm. Iesniegtais projekts saņēma atbalstu 1550 eiro apmērā apmaļu uzstādīšanai. Tā kā saņemto līdzekļu nebija pietiekami, lai izveidotu 50x20m laukumu, papildus finansējumu piešķīra Viļānu novada pašvaldība.

Iesaistījās arī novada iedzīvotāji

Nepieciešamo materiālu iegādi un laukuma apmaļu uzstādīšanu koordinēja Viļānu novada Sporta skolas direktors Aleksejs Šlapakovs. Laukuma ierīkošanas darbos aktīvi piedalījās arī Viļānu iedzīvotāju entuziastu grupa, kur svarīgākos darbus veica Genādijs Obžins, Genrihs Mačulis, Sergejs Gudeļs un Andrejs Gudeļs. Liels paldies visiem pilsētas entuziastiem, kas palīdzēja laukuma izveidē un ceram, ka pilsētas iedzīvotāji to novērtēs un nebojās ierīkoto laukumu, bet aktīvi un droši slidos vai spēlēs hokeju.

Ledus sagatavošana notiks tad, kad iestāsies piemēroti laikapstākļi, un hokeja laukumu – slidotavu varēs aktīvi izmantot. Laukums ikvienam slidot gribētājam būs bez maksas un pieejams katru dienu!

LŪGUMS saudzēt un nebojāt laukumu un vārtus, kā arī  ievērot drošību uz ledus un cienīt citus slidot gribētājus.

Informāciju sagatavoja

Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas

metodiķe Lolita Malinovska

Foto: Lolita Malinovska

2015-01-20
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A