Aktualitātes

Viļānos svētki bērniem

Viļānos svētki bērniem

1.jūnijs – tā ir diena, kad speciāli bērniem veltīti īpaši svētki. Malu malās izskan dažādi pasākumi, lai bērniem sagādātu prieku un dotu iespēju viņiem justies uzmanības centrā. Jau otro gadu Viļānu novada Radopoles PII „Bitīte” par godu šim notikumam organizē svētkus bērniem. Šogad tie bija vērienīgi sporta svētki visām Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādēm, kuru iniciatore bija Lāsma Malta. Sporta aktivitātes norisinājās tieši 1.jūnijā – Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā. Viļānu stadions bija piepildīts ar priecīgām bērnu čalām un neizsīkstošu enerģiju. Svētkos piedalījās Viļānu pilsētas PII, Dekšāres PII un Radopoles PII “Bitīte”.

Dalībniekus skaistajos svētkos sveica Radopoles PII „Bitīte” vadītāja, viena no svētku organizatorēm, Ārija Strupiša. Pašvaldības vārdā uzrunu teica priekšsēdētāja vietniece Jekaterina Ivanova. Visi svētku dalībnieki piedalījās Vardītes, Pelītes, Skudriņas u.c. jautrajās stafetēs. Vēl viena disciplīna bija virves vilkšana, kurā savus spēkus pierādīja arī grupiņu audzinātājas, auklītes un pat Karlsons, kurš uz svētkiem bija ieradies, atsaucoties uz īpašu ielūgumu. Svētku noslēgumā sportisti startēja draudzības skrējienā, kurā visiem vairāk kā 100 dalībniekiem līdzi juta ikviens skatītājs.

Sporta svētkos uzvarēja draudzība! Visi, visi svētku dalībnieki no Karlsona saņēma bagātīgas balvas – bumbas, puzles, balonus, konfektes, spēles un daudzus citus pārsteigumus, ko finansiāli atbalstīja Viļānu novada dome.

Nākošā gada svētkiem organizatoriem ir jaunas idejas, bet tas viss nākošgad… Arī skatītājiem no malas šie svētki bija patiess baudījums, jo tieši bērnu acīs var redzēt neviltotu prieku, dzirkstījošas emocijas. Ikvienam pieaugušajam būtu jāiemācās uz pasauli paskatīties bērna acīm un izjust patiesas emocijas.

2012-06-02
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A