Aktualitātes

Viļāni zīmējumos

Viļāni zīmējumos

21. februārī Viļānu kultūras namā norisinājās “Iedvesmo sirdi ar mākslu” diena. Visas dienas garumā ikviens interesents varēja nākt uz kultūras namu un uzzīmēt zīmējumu Viļāniem 89. dzimšanas dienā. 

Mākslas darbu procesā ar ieteikumiem palīdzēja Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslu izglītības programmas skolotāja Agra Ritiņa un izglītojamās – Linda Rauza, Jūlija Šilova un Jekaterina Plavnova.

Iedvesmai tika piedāvātas dažādas Viļānu pilsētas objektu un ainavu fotogrāfijas pēc kurām tika veidoti mākslas darbi. Kopā tika uzzīmēti 39 darbi.

Pasākuma organizatori īpaši priecājas par to, ka apmeklētāju vidū bija cilvēki, kas nebija zīmējuši jau vairākus gadus un tā bija laba iespēja atsvaidzināt savas zināšanas un varbūt arī iemācīties kaut ko jaunu.

Sakām lielu paldies darbu autoriem: Sofai, Taņai, Sintijai Pokšānei, Jūlijai Kovjazinai, Diānai Cvetkovai, Ilzei Gaigalei, Aijai Prauliņai, Ilzei Kalniņai, Jekaterinai Plavnovai, Jūlijai Šilovai, Edgaram Malinovskim, Agrai Ritiņai, Kristai Tāraudei, Lianai Smirnovai, Nikitam Samsonovam, Artim Kozlovskim, Alikam Bogdanovam, Jūlijai Vorobjovai, Lūcijai Kukainei, Violetai Tariginai, Vikai Moisejevai, Anastasijai Fjodorovai, Jeļizavetai Baranovai, Allai Kozlovskai, Agitai Zelenko, Ingai Stafeckai, Jeļenai Solovjovai, Lindai Rauzai, Viktorijai Popovai, Agitai Vigupei, Valērijai, Margaritai Cakulai un anonīmajiem darbu autoriem.

Autori savus darbus var saņemt Viļānu kultūras namā.

 

Agita Vigupe

2017-03-16
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A