Aktualitātes

Vieglatlētu sasniegumi 2019. gada izskaņā

Vieglatlētu sasniegumi 2019. gada izskaņā

Apkopoti Viļānu novada vieglatlētu sasniegumi 2019.gada izskaņā

2019. gada 22. novembrī Ludzā notika Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā Slēgtās telpās – D, C, E grupām.

Selīnai Marijai Astašovai 1.vieta 600m skrējienā (2:19,1 min.), 2.vieta tāllēkšanā (3.26m), 3.vieta 60m (10,3 sek.) skrējienā.

 Pildbumbas mešanā 1.vieta Lindai Malinovskai (6,19 m) un 2.vieta Lienei Malinovskai (6,18 m). Eduardam Fominam 2.vieta 1000m soļošanā (05:54,72 min.).

2019. gada 3. decembrī Līvānos notika Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts slēgtās telpās U-10 un U-12 grupām. Sacensībās Viļānus pārstāvēja: Liene Malinovska, Linda Malinovska, Sofija Belova, Selīna Marija Astašova, Elīna Čeirāne un Darja Baikova.

30m skrējienā 1.vieta Lienei Malinovskai (5,38 sek.) un 3.vieta Lindai Malinovskai  (5,42 sek.).

600m skrējienā 1.vieta Selīnai Marijai Astašovai (2:19.40 min.) un tāllēkšanā Selīna izcīnīja 2.vietu (3,44 m).

2019. gada 6. decembrī Ludzā notika Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā Slēgtās telpās – J, A, B grupām:

  • Simonai Prikulei 1.vieta tāllēkšanā (5,16m), 1.vieta 60m skrējienā (8,1 sek.)
  • Viktorijai Sidorovai 1.vieta 800m skrējienā (2.37,5 min.);
  • Maritai Vulānei 2.vieta augstlēkšanā (1,50m) un 2.vieta tāllēkšanā (4,31m),
  • Markam Cvikam 2.vieta augstlēkšanā (1,75m).

2019. gada 7. decembrī Preiļos notika Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās: Preiļu novada, Aizkraukles novada, Alūksnes, Dagdas novada, Daugavpils novada, Krāslavas, Murjāņu sporta ģimnāzijas, Ogres novada, Rēzeknes bērnu - jaunatnes sporta skolas, Sīļukalna pamatskolas un Viļānu novada vieglatlēti.

Mūsu vieglatlēti: Marks Cviks, Simona Prikule, Viktorija Sidorova, Adriāna Tumane un Marita Vulāne startēja dažādas vecuma grupās un disciplīnās.

Savās vecuma grupas godalgotās vietas ieguva:

  • Simona Prikule 2.vieta tāllēkšanā (5,25m), 3.vieta 60m skrējienā ar barjerām (9,7 sek.) un 3.vieta augstlēkšanā (1,50m);
  • Viktorija Sidorova 1.vieta 1500m skrējienā (5:30.8 min.);
  • Marks Cviks 3.vieta augstlēkšanā (1,65m).

 Apsveicam visus sportistus ar sasniegumiem sportā, kā arī vēlam jaunus rekordus un spraigas cīņas nākamajā 2020. gadā! 

Paldies treneriem par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanai sacensībām!

Informācija un foto: Sporta skolas metodiķe Guna Popova

2019-12-19
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A