Aktualitātes

Vecvecāki ciemojas pie mazbērniem pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”

Vecvecāki ciemojas pie mazbērniem pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”

Laikā starp Ziemassvētkiem un Lieldienām Viļānu pagasta Radapoles pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” ciemojas vecvecāki, lai ar mazbērniem baudītu kopā būšanas prieku, gūtu pozitīvas emocijas un iesaistītos dažādās interesantās aktivitātēs. Šāda veida pasākumi notiek jau vairākus gadus, kad mazbērni sniedz jaukus emocionālus pārdzīvojumus savām vecmāmiņām un vectēviem. 

Piecgadnieku un sešgadnieku grupā „Saulīte” pasākums notika Starptautiskās dzimtās valodas dienas ietvaros, kas parasti tiek atzīmēta februāra beigās - kad gan bērni, gan vecmāmiņas skaitīja dzejoļus dzimtajā valodā un arī rādīja teātri. Savukārt marta sākumā, kad tiek svinēti pavasara gaidīšanas svētki Masļeņica, mazākumtautību grupas „Taurenīši”, arī „Lācēnu” un „Rūķīšu” grupu bērni kopā ar savām vecmāmiņām un vectētiņiem gāja rotaļās, dziedāja un dejoja.

Ar katru gadu šādi sirsnīgi pasākumus vecvecāki apmeklē arvien vairāk un ir patīkami redzēt smaidus viņu sejās un dzirdēt pateicības vārdus pasākuma rīkotājām – skolotājām.

Ārija Strupiša

PII „Bitīte” vadītāja 

2014-03-04
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A