Aktualitātes

Vasaras sezona atklāta

Vasaras sezona atklāta

Lai arī daba īpaši nelutināja viļāniešus ar siltu sauli, tomēr tas netraucēja ikvienu apmeklēt ikgadējo Lakstīgalu salas vasaras sezonas atklāšanas pasākumu, kas norisinājās šā gada 25.maijā. Skatītājus priecēja mūzikas grupa „Patrioti.lg”, Viļānu kultūras nama amatierteātris „Kas ir, tas ir” un līnijdeju grupa „Cherry lady”.

Katru gadu maija pēdējā sestdiena pulcē gan lielu, gan mazu skatītāju un klausītāju uz Lakstīgalu salu – vienu no pilsētas skaistākajām vietām, lai kopīgi ieskandinātu tās vasaras sezonas atklāšanu. Kā sacīja Viļānu kultūras nama direktore Margarita Cakula, tad šogad pasākums nedaudz atšķīrās no ierastā, jo koncertā nepiedalījās vairums pašdarbības kolektīvu, kā tas ir bijis pēdējo piecu gadu laikā. Tuvojas Vispārējie latviešu Dziesmu un deju svētki, tādēļ kolektīvi ļoti aktīvi darbojas un gatavojas lielajam notikumam, kas norisināsies šajā vasarā Rīgā.
Tāpat arī pasākuma laikā uzstājās un ar sevi iepazīstināja Viļānu novada pašvaldības vēlēšanu kandidātu sarakstu pārstāvji. Kā zināms, jau šo sestdien – 1.jūnijā katrs balsstiesīgais varēs atdot balsi par savu izvēlēto vēlēšanu saraksta kandidātu.
M. Cakula Viļānu pilsētas iedzīvotājiem novēl krāšņu vasaru un aicina apmeklēt Lakstīgalu salā rīkotos vasaras pasākumus!

Informāciju sagatavoja
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa

2013-05-27
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A