Aktualitātes

Sporta skola aicina ģimenes uz sporta festivālu

Sporta skola aicina ģimenes uz sporta festivālu

Sestdien, 24.maijā lielas un mazas sportot gribošas Viļānu novada ģimenes aicinātas piedalīties Ģimeņu sporta festivālā, kurā tās varēs izmēģināt savus spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs un pavadīt aktīvu dienu kopā atpūšoties. Festivāla laikā ikviens – gan liels, gan mazs – varēs piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, spēlēs un stafetēs, ar skriešanas, lekšanas, mešanas un citiem uzdevumiem.

Festivāls sāksies plkst.12.00 (reģistrācija no plkst. 11.45). Pirms tam, plkst. 11.30 kārtējo reizi tiksies interesanti noformēti braucamrīki, lai dotos kopīgā Lielajā ratiņu pastaigā. Tāpat arī pasākuma laikā būs iespēja apgūt vai uzlabot nūjošanas prasmes.

Ģimeņu sporta festivālu organizē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Viļānu novada domi, ar mērķi sniegt iespēju ģimenēm kopīgi piedalīties fiziskajās aktivitātēs un mudināt ģimenes iesaistīties veselību veicinošos pasākumos.

Sacensībās var piedalīties ģimenes, kurās ir vismaz viens pieaugušais un vismaz viens bērns, taču garlaicīgi nebūs arī jaunākiem sportot gribētājiem, tādēļ aicināts ikviens, līdzi nepieciešams vien sporta tērps un vēlme aktīvi atpūsties.

Viļānu pilsētas stadionā darbosies arī piepūšamās atrakcijas.

NOLIKUMS

Ģimeņu sporta festivāla norisi atbalsta:

2014-05-15
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A