Aktualitātes

Sporta aktualitātes

5.aprīlī Dekšāres pagastā norisinājās Latvijas kausa 2.posms svarbumbu grūšanā. Starp vairāk kā simts dalībniekiem sacensībās piedalījās arī Viļānu novada svarbumbu celšanas sporta kluba “Viļānu bitīte” sportisti.

6.aprīlī Rēzeknes pusmaratonā piedalījās vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no visas Latvijas un kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas. No Viļānu novada piedalījās vairāk nekā 30 Sporta skolas audzēkņi un vairāki Viļānu novada iedzīvotāji. Augstus rezultātus savās vecuma grupās uzrādīja Olga Belova, iegūstot 1.vietu, Marina Sidorova un Dainis Sondors – 2.vietu. Viņi saņēma dāvanu kartes no sporta veikala „Sportland”. Visi skrējiena dalībnieki bija priecīgi, jo saņēma arī piemiņas medaļas.

Svarbumbu celšanas sacensību rezultāti:

jauniešu grupā: 2.vieta Megija Tropa, 3.vieta Sintija Meža – Ieviņa; sieviešu grupa: 3.vieta - Zinta Veipa.

Jauniešu kategorijā (vīrieši) 2.vietu izcīnīja Viļānu kluba pārstāvis Artūrs Volks.

Aldis Rutkovskis izcīnīja 2.vietu vīriešu un veterānu grupās, bet 2.vietu veterānu grupā izcīnīja Juris Strušels.

Nākošais Latvijas kausa posms svarbumbu cēlējiem notiks 3.maijā Rugājos.