Aktualitātes

Sporta aktualitātes

21.septembrī noslēdzās Latvijas futbola čempionāts meitenēm „A” grupā. Vasaras sezonā notika četri spēļu posmi – Rēzeknē, Preiļos un divi Rīgā. Pēc pēdējā posma trešo vietu ieguva Rēzeknes komanda „Rāznava/Progress”. Komandas sastāvā spēlējaun Viļānu novada Sporta skolas audzēknes un medaļnieces Laura Sondore un Elīna Spridzāne.

28.septembrī Sventē norisinājās Latgales atklātais čempionāts dambretē. Tajā piedalījās 42 Latgales dambretisti, kā arī ciemiņi no Lietuvas. Augsto ceturto vietu izcīnīja Viļānu iedzīvotājs Mārtiņš Asars, iegūstot vienādu punktu skaitu ar trešās vietas ieguvēju – starptautiska līmeņa meistaru no Lietuvas. Mārtiņš zaudēja lietuvietim tikai pēc koeficienta.

5.oktobrī Rēzeknē un 6.oktobrī Madonā norisinājās Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēles.

Rezultāti:

„U-19” grupā Madona – BK Ezerzeme 65:72

„U-16” grupā BK Ezerzeme – Valmiera 49:90

„U-14” grupā Madona – BK Ezerzeme/Viļāni 52:88

Oktobra sākumā noslēdzās Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Latgales zonas turnīrs, kurš norisinājās no šā gada aprīļa līdz oktobrim. Piedalījās deviņas komandas, kuras spēlēja katra ar katru divos apļos. Godpilno trešo vietu sīvā cīņā izcīnīja un bronzas medaļas saņēma Rēzeknes novada BJSS komanda. Komandas sastāvā spēlēja arī Viļānu novada futbolisti: Vadims Paplavskis, Edgars Locāns un Deniss Orlovs.