Aktualitātes

Sporta aktualitātes

5. oktobrī Talsos norisinājās Latvijas kausa 4.posms svarbumbu celšanā. Sacensībās piedalījās un apsveicamus rezultātus guva Viļānu novada svarbumbu celšanas kluba „Viļānu bitīte” sportisti: Zinta Veipa izcīnīja 1.vietu jauniešu grupā un 3.vietu sieviešu grupā; Līga Konopecka ieguva 3.vietu sieviešu grupā; Aldis Rutkovskis izcīnīja 2.vietu vīriešu grupā un 3.vietu veterānu grupā; Ivars Bečs ierindojās 2.vietā veterānu grupā; Juris Strušels ieguva 1.vietu veterānu grupā.

Kopvērtējumā Viļānu novada jaunieši septiņu komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu, bet pieaugušie deviņu komandu konkurencē ierindojās 5.vietā.

Pēdējais 5.posms notiks 2. novembrī, Jēkabpilī. Lai veicas!

19.oktobrī Rēzeknē un 20.oktobrī Limbažos un Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēles. Komandas spēlēja veiksmīgi, jo ir izcīnītas visas uzvaras un tikai viens zaudējums grupas stiprākajai komandai.