Aktualitātes

Skolēnu animācijas meistardarbnīcas Viļānu Mūzikas un mākslas skolā

Skolēnu animācijas meistardarbnīcas Viļānu Mūzikas un mākslas skolā

Viļānu smaidīgā bite vēlas atrast draugus, ar kuriem kopā uzburt kustīgo brīnumu – animāciju. Tāpēc Viļānu Mūzikas un mākslas skolā sadarbībā ar animācijas filmu studiju „JetMedia” un animatori Daci Liepu rīko skolēnu animācijas meistardarbnīcas. Ja esi radošs un atraktīvs, aicinām tevi piedalīties! 

Animācijas pasaciņu (scenārija) konkurss

No 18. maija līdz 11. jūnijam skolēni savu izdomāto pasaciņu par Viļānu bites piedzīvojumiem var iesniegt e-pastā: dace_liepa@inbox.lv vai Viļānu Mūzikas un mākslas skolā personīgi vai sūtot pa pastu, ar norādi „Animācijas darbnīca”. Jāpievieno pasaciņas nosaukums, autora/dalībnieka vārds, uzvārds, vecums, skola, e-pasts un telefona numurs saziņai. Labākie scenāriji būs iekļauti skolēnu veidotajā animācijas filmā – veltījumā Viļānu 520 gadu jubilejai.

Viļāni bērnu acīm fotoobjektīvā

1. jūnijā plkst.10.00 Viļānu Mūzikas un mākslas skolā aicināti skolēni, kurus interesē fotografēšana un Viļānu ievērojamie objekti, lai piedalītos foto plenērā. Vēlams līdzi ņemt savu foto tehniku (fotoaparātu, telefonu).

Vasaras animācijas darbnīca skolēniem

No 29. jūnija līdz 2. jūlijam Viļānu vidusskolā sadarbībā ar Pasaules latviešu ģimeņu saietu „3x3” norisināsies vasaras animācijas darbnīca skolēniem. Pieteikties, rakstot uz e-pastu dace_liepa@inbox.lv vai skolā animācijas telpā nodarbību dienā.

Rudens animācijas darbnīca skolēniem

7. un 8. septembrī Viļānu Mūzikas un mākslas skolā norisināsies skolēnu animācijas darbnīca

Bērnu veidotās animācijas filmas „Biteit, muna zaltspuorneite” pirmizrāde paredzēta pilsētas svētkiem veltītā pasākumā 2015. gada oktobrī. Projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda, AS „Latvijas valsts meži”, Viļānu novada domes un Pasaules latviešu ģimeņu saieta „3x3” finansiālu atbalstu. 

2015-05-22
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A