Aktualitātes

Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balva

Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balva

22. februārī, Viļānu novada aktīvo jauniešu grupas pārstāves devās uz Bērzgali, lai sveiktu Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvas laureātus un pasniegtu balvu nominācijā “Gada brīvprātīgais”.

Svinīgajā ceremonijā tika pasniegtas balvas deviņās nominācijās, godinot Rēzeknes novada aktīvākos un atsaucīgākos jauniešus, organizācijas, SMU uzņēmumus un pagastu pārvaldes. Patiess prieks par Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas klātbūtni un iedvesmojošo uzrunu, mudinot jauniešus attīstīt savas prasmes un hobijus dzimtajos novados.

Viļānu novada jauniešu pārstāves atzina, ka šāda formāta pasākums uzsver jauniešu lietu nozīmi mūsdienu sabiedrībā, atbalsta brīvprātīgo darbu un neformālo izglītību, dodot pievienoto vērtību jauniešu iniciētajām un īstenotajām aktivitātēm. Nenoliedzami, ka arī Viļānu novada jauniešu un atbalsta iestāžu centieni jaunatnes lietu jomā ir pelnījuši atzinību, tādēļ apmeklētais pasākums kalpoja par iedvesmas avotu nākotnei, kad arī mēs varēsim teikt “Paldies!” Viļānu novadā!

Pateicamies Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālistam Jānim Šaudiņam par ielūgumu būt daļai no iedvesmojošā notikuma!

 

Laura Malinovska
Viļānu novada jauniešu iniciatīvu grupas pārstāve

2019-03-04
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A