Aktualitātes

Radopolē tikās dziedātāji

Radopolē tikās dziedātāji

26.aprīļa rītā savāda rosība un bērnu balsu čalas piepildīja PII „Bitīte” zāli. Ciemos bija ieradušies bērni no Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes, Riebiņu  pirmsskolas izglītības iestādes  “ Sprīdītis”, Galēnu un Dekšāres pamatskolu pirmskolas grupiņu dziedošie bērni. Līdz pulksten desmitiem visiem jāiemēģina skatuve! Katram dalībniekam bija jāpamēģina dziedāt mikrofonā, jo neviens no viesiem to savā mācību iestādē nebija darījis. 

Un tad, tieši plkst. 10.00, viss varēja sākties. PII „Bitīte” bērni un skolotājas un viesi ar savām skolotājām skatītāju rindās sagaidīja Sniegbaltīti.

Koncertu iesāka mājinieki. Šogad, pieskaņojoties pasakai “Sniegbaltīte”, dziesmas dziedāja tikai PII „Bitīte” zēni, gluži kā rūķi. Tiesa, ne septiņi, bet deviņi: Ralfs, Lauris, Marks Markuss, Jurģis, Samuels, Deivids Nils, Jānis, Konstantīns un Aivis.

No Riebiņu  pirmsskolas izglītības iestādes “ Sprīdītis” ciemos bija atbraukuši pieci bērni: Daniela, Nauris, Zlata, Liāna un Anastasija. Koncerta turpinājumā uzstājās meitenes no Dekšāru pamatskolas: Alise, Gabriela, Elīna, Keita un Dilara.  No Galēniem bija atbraukuši trīs bērni: Kristiāna, Kristaps un Maksims.

Tuvākos kaimiņus, Viļānu pirmsskolas izglītības iestādi pārstāvēja 7 dziedātāji: divas Viktorijas, Zlata, Līga, Oļesja, Marks un Kristers. Viņi noslēdza dziedāšanas dienu.

 Pirmsskolas izglītības iestādes “ Bitīte” vadītāja Ārija pateicas visām skolotājām: Lolitai, Guntai, Birutai, Jeļenai un Vivitai, kuras sagatavoja dziedošos audzēkņus šim koncertam. Piemiņas dāvaniņas un kārums tika pasniegti katram koncerta dalībniekam un arī klausītājam. Skanīgas balsis un prieku dziedāt – tas tika vēlēts visiem bērniem!

Viesiem bija iespēja iepazīties ar PII „Bitīte” grupu telpām un vērot bērnus viņu darbiņos. Pēc ekskursijas visi devās mājup, paņemot līdzi laba vēlējumus un pateicību par piedalīšanos, kā arī izteica vēlēšanos turpināt šādus pasākumus. Tiksimies nākamajā dziedāšanas dienā!

Teksts: PII “Bitīte” mūzikas skolotāja Vivita Skurule
Foto: vadītāja Ārija Strupiša

2017-05-03
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A