Aktualitātes

Pirmsskolas izglītības iestādēs – Drošības dienas

Rīt, 13.septembrī Viļānu pagasta Radapoles pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” Tēva dienas ietvaros norisināsies Drošības diena, kur bērni papildinās un atkārtos līdz šim iegūtās zināšanas par drošību, parakstīs drošības līgumus, izgatavos atstarotājus, ko pēc tam varēs nēsāt piestiprinātus pie apģērba vai somas, lai tumšajā diennakts laikā būtu pamanāmi un justos droši. Arī Viļānu pirmsskolas izglītības iestādes bērniem 27. septembrī kopā ar vecākiem būs iespēja izgatavot atstarotājus un arī demonstrēt savas zināšanas par drošības tēmu.

Aktivitātes norisināsies Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros realizētā projekta starptautiskās satiksmes drošības akcijas “Mamma, tētis un es – aizsargāta ģimene!” ietvaros.

Jāatzīmē, ka šī projekta ietvaros norisinājās arī citas aktivitātes – 1. septembrī Viļānu vidusskolas skolēniem tika dalīti atstarotāji, kā arī pilsētas svētku ietvaros rīkota Drošības diena.

Projekta pilns nosaukums: ELRI-109 „Transporta sistēmas potenciāla pastiprināšana Igaunijas-Latvijas-Krievijas starptautiskas nozīmes transporta koridoros”/ „ESTLATRUS TRAFFIC”

2013-09-12
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A