Aktualitātes

Otrais skrējiens Aivara Stroda piemiņai pulcē gandrīz 100 dalībniekus

Otrais skrējiens Aivara Stroda piemiņai pulcē gandrīz 100 dalībniekus

24. septembrī Dekšārēs norisinājās Viļānu novada skrējiens, kas veltīts savam novadniekam, Latvijas vieglatlētam, skolotājam un trenerim Aivaram Strodam, tādējādi popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot Viļānu novada un citu pagastu iedzīvotājus sporta aktivitātēs. Pasākumā piedalījās gandrīz 100 Viļānu novada iedzīvotāji un viesi no Līvāniem, Rīgas, Limbažiem, Varakļāniem, Preiļiem, Sīļukalna un Rēzeknes. Pasākumā piedalījās dalībnieki no 5 gadu vecuma līdz pat 78 gadu vecumam.

Šogad pirmo reizi piedalījās 2009.gadā dzimušie un jaunāki bērni, kas veica 400 m distanci. Zēnu grupā 1.vieta Artjomam Jermolajevam (Līvāni) un meiteņu grupā 1.vieta Lienei Malinovskai (Viļāni). Dažādās vecuma grupās pirmās vietas 1,5 km skrējienā ieguva Niķita Bondarevs (Līvāni), Krista Tāraude (Viļāni), Marks Bogdanovičs (Līvāni), Rebeka Kalniņa (Līvāni), Artūrs Teilāns (Sīļukalns), Olga Belova (Viļāni), Roberts Mālnieks (Līvāni), Ilze Valeniece (Dekšāres) un 8,5 km distancē pirmie finišēja Simona Alise Salmiņa (Līvāni), Dāvids Helvijs Francs (Limbaži), Iveta Malta (Viļāni), Jānis Važņevičs (Līvāni).

Pēc startiem mājīgajā Dekšāres pamatskolas sporta zālē katrs dalībnieks saņēma piemiņas nozīmīti, bet jaunāko grupu dalībnieki saldas balvas. Godalgoto vietu ieguvēji visās grupās saņēma medaļas un uzvarētāji 8,5 km distancē kausus.

Šogad pasākumā tika aicināti piedalīties arī nūjotāji. Pēc nūjošanas tehnikas apgūšanas instruktores Ingūnas Rubules vadībā dalībnieki iesildījās un 18 nūjotāji raitā solī pieveica 3 km distanci.

Sacensību norisi pozitīvā un brīnišķīgā atmosfērā uzturēja „runas vīrs” Armīns Apeins. Visi dalībnieki pēc startiem varēja baudīt garšīgu zupu un sasildīties, dzerot kafiju vai tēju.

Pateicamies Dekšāres pagasta pārvaldei, pamatskolas un ēdnīcas kolektīvam par atbalstu pasākumā organizēšanā! Viļānu novada pašvaldības policistam Valentīnam Laizānam un Jurim Strušelim izsakām pateicību par drošības nodrošināšanu skrējiena laikā.

Paldies katram dalībniekam un līdzjutējam, kuri piedalījās šajā skrējienā, jo bez Jums šis skrējiens nebūtu izdevies! Sevišķi liels paldies Nellijai Strodei un viņas ģimenei un visiem tiem, kas palīdzēja un atbalstīja šo pasākumu! Tiksimies 3. Viļānu novada skrējienā, kas veltīts Aivara Stroda piemiņai, nākamgad!

Teksts un foto: Lolita Malinovska

Sporta skolas metodiķe

2016-09-27
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A