Aktualitātes

Notiks seminārs bioloģiski sertificētām saimniecībām

Notiks seminārs bioloģiski sertificētām saimniecībām

Ar nozīmīgām izmaiņām nodokļu piemērošanā pašnodarbinātajiem atnācis 2018. gads. Par aktuālajām izmaiņām iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšanā un pašnodarbināto personu sociālajā apdrošināšanā seminārā skaidrojumus sniegs Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes konsultāciju biroja grāmatvedības konsultante Ināra Latkovska. Lai veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos saimnieciskajā darbībā un palielinātu finanšu resursu pieejamību saimnieciskās darbības veicējiem, kuri darbojas vai plāno uzsākt darboties lauksaimniecības, lauku attīstības vai zivsaimniecības nozarē,  Latvijas Zemkopības ministrija sadarbībā ar AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” izstrādājusi noteikumu projektu par aizdevumu piešķiršanas nosacījumiem lauku uzņēmējiem un zivsaimniecības saimnieciskās darbības veicējiem. 

Plašāku informācija par jauno Ministru kabineta noteikumu projektu pastāstīs AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka. VSIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” bioloģiskās lauksaimniecības sektora galvenā eksperte Vija Rāka semināra dalībniekus informēs par 2018. gada normatīvo aktu grozījumiem un aktualitātēm bioloģiskajā sertifikācijā.

Seminārs notiks šī gada 14. februārī plkst. 11:00 Dārzu ielā 7 a, Rēzeknē, semināru zālē. Seminārs paredzēts bioloģiski sertificēto saimniecību pārstāvjiem. Iepriekšēja pieteikšanās – obligāta. Dalības maksa seminārā ir 10,00 eiro.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par semināru, zvanot vai rakstot Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultantei Valijai Jekimovai, mob. 28373688, tālr. 64625254, e-pasts: valija.jekimova@llkc.lv.

Semināra programma (Docx)

2018-02-09
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A