Aktualitātes

Norisinājās Viļānu novada atklātie čempionāti pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm

Norisinājās Viļānu novada atklātie čempionāti pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm

11. un 13.jūnijā Viļānu pilsētas stadionā norisinājās Viļānu novada atklātie čempionāti pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm. Šogad uz sacensībām ieradās 5 sieviešu un 12 vīriešu komandas – no Rēzeknes, Rēzeknes novada, Kārsavas un Viļāniem. Vairākas spēles bija interesantas un saspringtas, jo spēles uzvarētāju varēja noteikt tikai trīs setos.

Sieviešu komandas pēc apļa sistēmas spēlēja katra ar katru, bet vīriešu komandas spēlēja pēc divu mīnusu sistēmas.

Sieviešu komandu konkurencē uzvarēja komanda „Jautrās” (Jekaterina Borisovska-Cvetkova /Ausma Meinerte. 2.vieta komandai „Marli” (Marta Ločmele/ Linda Bumbiša). 3.vietu izcīnīja komanda „Rēzekne” (Elīna Mičule/Amanda Lucijanova). Labākās spēlētājas kausu saņēma Jekaterina Borisovska-Cvetkova.

Vīriešiem par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda “Jaunviļāni” Andris Zunda/Dainis Lucijanovs, kas finālā trīs setos (15:12, 13:15, 11:7) pārspēja komandu „Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis/Mareks Malinovskis), bet pie bronzas godalgām tika Bērzgales komanda „Kreisā vītne” (Ermīns Potašs/Artis Zvīdris). Par čempionāta labāko spēlētāju tika atzīts Dainis Lucijanovs.

Pirmo triju vietu dalībnieki saņēma medaļas un diplomus, kā arī labākais spēlētājs balvu. Paldies, komandām par aktīvu dalību Viļānu novada pludmales volejbola sacensībās!

Sieviešu pludmales volejbola rezultāti  (Docx)
Vīriešu pludmales volejbola rezultāti (Excel)

 

Teksts un fotogrāfijas:
Sporta skolas metodiķe
Lolita Malinovska
2018-06-19
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A