Aktualitātes

Norisinājās Latvijas kausa 1. posms svarbumbu celšanā

3. februārī Rugāju novada Sporta centrā norisinājās Latvijas kausa 1. posms svarbumbu celšanā garā cikla vingrinājumā. Kopumā piedalījās vairāk nekā septiņdesmit dalībnieku.

Jaunietes savās svara kategorijās 2.vietas izcīnīja Anna Daņilova un Kristīne Vīča, bet jauniešu grupā 3.vieta Normundam Vugulim.

Starp juniorēm 2.vietu izcīnīja Kristīne Vīča. Junioru grupā savās svara kategorijās zelta medaļu izcīnīja Edijs Strušels un 2.vietu ieguva Mihails Koniševskis.

Sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja Kristīne Vīča un 3.vietu Mārīte Caune, bet vīriešu grupā 3.vieta Mārim Rubulim.

Veterāniem savās vecuma grupās zelta medaļas izcīnīja Mārīte Caune un Pēteris Plots. 2.vietu ieguva Aldis Rutkovskis.

Juniori un pieaugušie komandu stafetēs izcīnīja 2.vietas. Komandu kopvērtējumā pēc 1.posma pieaugušie ir 1. vietā, juniori ieņem 2. vietu, bet jaunieši 3.vietā.

Latvijas kausa 2. posms svarbumbu celšanā 3.martā norisināsies Viļānu novada Dekšāres pamatskolā.