Aktualitātes

Nobalso arī tu par Viļānu novada kooperatīvu LPKS "Viļāni"!

Nobalso arī tu par Viļānu novada kooperatīvu LPKS

Līdz 25. janvārim ikviens interesents varēs nobalsot par sev tīkamāko lauksaimniecības kooperatīvu īpaši balsošanai izveidotajā interneta vietnē http://balso.llka.lv. Labākie lauksaimniecības kooperatīvi tiks noteikti trīs grupās – lielie, vidēji lielie un mazie kooperatīvi. Lielo kooperatīvu grupa ar apgrozījumu no 1.5 miljoni EUR un vairāk, vidēji lielo kooperatīvu grupa – no 300 000 EUR līdz 1.5 miljoni EUR un mazo kooperatīvu grupa – ar apgrozījumu līdz 300 000 EUR.

LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons: „Šis gads lauksaimniekiem nav bijis viegls, dažādas ķibeles ir skārušas praktiski visas nozarēs – gan graudkopībā, gan piensaimniecībā, gan cūkkopībā, un arī augļu un dārzeņu nozarē. Taču tieši grūtā brīdī parādās kooperācijas spēks, kas liek izdarīt secinājumus, ka iesāktais darbs ir jāturpina. Konkursā suminot labākos kooperatīvus, vēlamies pateikt paldies par padarīto, un iedvesmot turpmākiem panākumiem.”

Balsošana norisināsies līdz 25. janvārim, un pēc rezultātu apkopošanas, laureāti tiks paziņoti 30. janvārī. LLKA izveidotā nozares ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju nominācijā „Gada kooperatīvs izaugsmē”.

Konkurss šogad tiek rīkots piekto reizi, šo gadu laikā iemantojis atzinību no lauksaimniecības kooperatīvu biedriem. Šo gadu laikā konkursā godināti daudzi kooperatīvi, tostarp, tādas pazīstamas lauksaimnieku kooperatīvās sabiedrības kā „VAKS”, „Piena ceļš”, „LATRAPS”, „Straupe”, „Durbes grauds”, „Viļāni”, „Zaļais grozs”, „Mūsmāju dārzeņi”, u.c.

Konkursu finansiāli atbalsta kooperatīvu ilggadējie sadarbības partneri – „Amazone”, „Väderstad”, „Stokker Agritech”, „Tornum”, „Augu aizsardzības serviss”. Šogad atbalstītāju lokam pievienojusies arī AS „Swedbank”. Informatīvie konkursa atbalstītāji ir dienas laikraksti „Latvijas Avīze”, kā arī nozares žurnāli „Saimnieks” un „Agrotops”.

Informācijas avots

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija

2015-01-05
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A