Aktualitātes

Muižas mūzikas vakars (Papildināta informācija)

Muižas mūzikas vakars (Papildināta informācija)

16. augustā, plkst. 20:00 jau trešo reizi Viļānu novada svētku ietvaros norisināsies arī Muižas mūzikas vakars!

      Pagodinot novada svētkus un poļu kultūrvēsturisko mantojumu Viļānos, būs ieradies arī Polijas Vēstnieces Latvijā padomnieks Grezegorz Opalinski, tādēļ koncerta sākums tiks veltīts svinīgām uzrunām!
     Omulīgā atmosfērā sanākušie varēs baudīt muzikālus priekšnesumus no dziedošā kolektīva "Bez nosaukuma", Dekšāru dziedošo jauniešu ansambļa, Dionas Liepiņas, Klibā taureņa un vokālās grupas "Skonai". Tāpat būs iespēja noskatīties arī Viļānu mūzikas un mākslas skolas bērnu veidoto filmu "Boņuka breivdīnys" un pēc pasākuma baudīt Latgales kino klasiku- filmu "Cylvāka bārns" turpat pie Viļānu muižas.
     Savukārt tie, kuriem sirdij tuva radoša darbošanās, jau no plkst. 19:00 varēs iemēģināt roku sietspiedes darbnīcā, kur Eiropas Solidaritātes korpusa projektā "Pakāpieni attīstībai" iesaistītie jaunieši apmācīs, kā līdzpaņemto auduma krekliņu, iepirkumu maisiņu, u.c. priekšmetu apdrukāt sietspiedes tehnikā.

     Muižas mūzikas vakarā jau no plkst. 19:00 būs sastopama arī
Latgales plānošanas reģiona telts, kur būs iespējams piedalīties dažādās aktivitātēs un vairāk uzzināt par reemigrācijas programmu!

Ieeja bez maksas

 

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un tiešraides ierakstu veikšana. Ja nevēlaties, lai Jūs tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā, lūdzam griezties pie pasākuma organizatora.

2019-08-16
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A