Aktualitātes

Māmiņu diena Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Māmiņu diena Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Ar dziesmām, dejām un izrādēm Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādēs tika aizvadīti pasākumi, kas bija veltīti Mātes dienai. 

Līdz ar pavasara siltajiem saules stariem atnāk Māmiņu diena – diena, kurā katra sirds grib pateikt mīļus vārdus, sagādāt prieku savām māmiņām. Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē 8. maijā visas dienas garumā šī pateicība izskanēja dzejā, dziesmās un dejās, pastāstīja Inta Upeniece. Katras grupiņas bērni māmiņas iepriecināja vēl arī ar teātra ludziņu un pašgatavotu dāvanu. Turklāt māmiņas varēja priecāties gan skatoties bērnu priekšnesumus, gan aktīvi darbojoties dažādās aktivitātēs kopā ar savu bērniņu. Sagatavošanas grupas mammām bija iespēja piedalīties dažādos “šovos” – Neo virtuve, Pārvērtību šovs, Ekstrasensu cīņas.

Laikā no 7. līdz 12. maijam pirmsskolas izglītības iestādes „ Bitīte” visās grupās tika rīkoti māmiņu dienas pasākumi.  Bērni iepriecināja savas māmiņas ar dziesmām, dzejolīšiem, dejām un ar nelielām teātra izrādēm. „Bitītes” vadītāja Ārija Strupiša pastāstīja, ka māmiņas saņēma bērnu gatavotas dāvaniņas – aplicētas, izšūtas puķītes, taurenīšus, pašaudzētus puķu stādiņus, dekupāžas tehnikā rotātu krūzīti. Māmiņu dienas pasākumi bija ļoti sirsnīgi, mīļi un emocionāli un kupli apmeklēti.

Pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājas ļoti centās šo dienu pārvērst par priecīgu, jautru un neaizmirstamu notikumu.

2015-05-19
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A