Aktualitātes

Lielajā Talkā Viļānu novadā savākti 2500 atkritumu maisi

Lielajā Talkā Viļānu novadā savākti 2500 atkritumu maisi

Kad Dievs dalīja zemi, visas tautas sastājas garajā rindā un pēdējie tajā bija latvieši. Visas zemes bija sadalītas un Dievam nekas cits neatlika, kā ar vārdiem „šo zemes gabalu es gribēju paturēt sev, bet labi – varat ņemt..” atdot to mums. Viņš arī vēlas, lai Latvija kļūtu par vistīrāko valsti pasaulē, jo lietainās nedēļas vidū bija viena ļoti silta un saulaina diena. Viļānu novada iedzīvotāji atbalstīja pasākumu un aktīvi piedalījās vides sakopšanas talkās. Talkas dienā tika kopta Radopole, Jaunviļāni, Strupļi, Dekšāres, Atspuka, kapsētas un ceļmalas, Ugrinieku un Maltas ciemati, Viļānu pilsētā – saliņa, Maltas upes krasti, meža taka un ielas.

Deviņos no rīta apēdām saldas konfektes, papīrīšus salikām dzeltenajā maisā un devāmies strādāt. Talkojot konstatējam, ka salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, atkritumu daudzums ir samazinājies (patīkams secinājums), bet 2500 maisus tomēr izdevās piepildīt un maisu transportēšanai uz poligonu bija nepieciešama lielā „L&T” mašīna. Pēc labi padarīta darba visus talciniekus gaidīja cienasts – maizītes un zupa, kas svaigā gaisā bija īpaši gardas.

Paldies mazajiem un lielajiem talciniekiem, skolēniem un skolotājiem, bibliotekārēm un šoferiem, bezdarbniekiem un speciālistiem, visiem, kuri varēja veltīt dažas stundas, lai padarītu Viļānu novadu tīrāku un sakoptāku! Uz tikšanos Lielajā talkā nākamgad!

Lielās Talkas koordinatore Viļānu novadā I.Klimanova

2012-04-23
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A