Aktualitātes

Lielā talka 2015 Viļānos

Lielā talka 2015 Viļānos

„Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” – tāds ir šīgada Lielās talkas vadmotīvs. Mainīsim arī savu vidi – arī šogad talkas laikā 25. aprīlī varēs sakopt Viļānu novadu. Pulcēšanās plkst.10.00 pie Viļānu pilsētas stadiona. Maršruts – stadions – Raiņa iela – Viļānu ezers. 

Tīra un sakopta vide priecē gan novada iedzīvotājus, gan viesus. Tāpēc aicinām aktīvi piedalīties un ieguldīt savu darbu un laiku, brīvprātīgi strādājot novada labā! Ja vari uzņemties atbildību un tev piemīt organizatoriskas spējas, organizē savu talku kādas publiskas vietas sakopšanai, reģistrējot to www.talkas.lv .

Novada sakopšanā tiek aicināti piedalīties arī uzņēmēji, biedrību un politisku organizāciju pārstāvji – piedaloties pašiem vai arī sagādājot cienastiņu talkas dalībniekiem (kontaktpersona: Irina Klimanova, Lielās talkas koordinatore Viļānu novadā, tālr.: 646624242).

Lielā talka tiek rīkota jau 7. gadu pēc kārtas, pirmoreiz aicinot Latvijas iedzīvotājus talkot 2008. gadā. Tā tika atzīmēta Latvijas 90. dzimšanas diena. Projekta mērķis, kā norāda akcijas organizatori, ir līdz 2018. gadam, kad Latvija atzīmēs savu pastāvēšanas simtgadi, ir padarīt valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaulē.

Tiekamies Lielajā talkā!

2015-04-20
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A