Aktualitātes

Latvijas čempionu tituli komandas “Viļānu bitītes” pārstāvjiem

3. decembrī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts svarbumbu sportā - pēdējais un nozīmīgākais šā gada pasākums, kas pulcēja sportistus no vienpadsmit pilsētām, novadiem un sporta klubiem. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 120 sportisti. Spēcīgajā  konkurencē teicamus rezultātus uzrādīja arī Viļānu sporta kluba „Viļānu bitīte” dalībnieki.

Dāmas sacentās vingrinājumā „svarbumbu raušana ar vienu roku”, bet vīrieši - divcīņā (grūšana + raušana). Sieviešu grupā Līga Konopecka, svara kategorijā +68kg ieguva 2.vietu.

Junioru un vīriešu grupās svara kategorijā līdz 68kg sīvā cīņā divus Latvijas čempiona titulus izcīnīja Mihails Koniševskis. Jauniešu grupā svara kategorijā virs 85kg Edijs Strušels izcīnīja Latvijas čempiona titulu.

Vīriešu grupā svaru kategorijā līdz 105kg 2.vietu izcīnīja Aldis Rutkovskis un ar lielu pārsvaru pār sāncenšiem Aldis veterānu grupā izcīnīja Latvijas čempiona titulu. Tāpat veterānu grupā Jānis Vaivods, svara kategorijā līdz 85 kg, izcīnīja Latvijas čempiona titulu.

Visa gada garumā dažādās Latvijas pilsētās norisinājās Latvijas kausa pieci posmi. Latvijas kausa kopvērtējumā tika summēti svarbumbu cēlāju visu posmu četri labākie rezultāti. Labākie sportisti saņēma uzvarētāju kausus. Viļānu sporta kluba „Viļānu bitīte” kausu ieguvēji savās vecuma un svara kategorijās ir:

Kristīne Vīča, Mihails Koniševskis, Aldis Rutkovskis, Pēteris Plots un Ananijs Matvejevs.

Lai svarbumbu čempioniem panākumiem bagāts arī nākamais gads!

Teksts: Lolita Malinovska