Aktualitātes

Kopābūšanas prieks – atslēga pozitīvām emocijām

Trešdien, 15.janvārī, uz atpūtas pēcpusdienu pagaidu Kultūras nama telpās pulcējās Viļānu novada Sociālā dienesta vecākā gadagājuma iedzīvotāji un atbalstītāji, lai saturīgi un interesanti pavadītu laiku kopā. Ar Sociālā dienesta un Viļānu kultūras nama darbinieku gādību pensionāri varēja gan padejot, gan uzspēlēt kādu spēli un atrakciju. Kā pastāstīja sociālā darbiniece un pasākuma organizatore Ineta Kalniņa, pasākuma dalībnieki bija ļoti atraktīvi, labprāt iesaistoties piedāvātajās aktivitātēs.

Svētku pēcpusdiena iesākās ar apsveikumu Jaunajā gadā no Sociālā dienesta vadītājas Dailas Strupišas, kura vēlēja visiem būt vēl bagātākiem – ar veselību, smaidu, labām domām un darbiem. Pēc tā visi kopā skatījās pagājušā gada atpūtas pasākuma videoierakstu, ka izraisīja ne mazums optimistisku komentāru un arī atmiņu.

„Būt pensionāram – tas tak ir ļoti feini – laiku var veltīt tikai sev, neuztraucoties par to, kas notiek apkārt”, tā par vecumu sprieda divas draudzenes, kas parūpējās par izklaidējošu programmu pasākuma gaitā, iesaistot klātesošos arī kādā dejā. Savukārt, ar muzikālu sveicienu uzstājās Viļānu kultūras nama senioru vokālais ansamblis „Rudens ziedi”.

Kopumā uz pasākumu ieradās aptuveni 30 penisonāru. Kā atzina Sociālā dienesta darbinieki, pasākums bija izdevies un ir liels prieks un gandarījums par to, ka viņi varēja sniegt pensionāriem prieku un pozitīvas emocijas. Uz tikšanos nākamgad!

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2014-01-17
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A