Aktualitātes

Klāt ikgadējās CSDD jauno velosipēdistu sacensības Rēzeknē

Klāt ikgadējās CSDD jauno velosipēdistu sacensības Rēzeknē

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, jau 21.gadu CSDD rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem – „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2014” un aicina visus skolēnus pieteikties tajā dalībai. Foruma 25. un 26.posms norisināsies šā gada 23.maijā  plkst.11.00 Rēzeknes 5.vidusskolā, kurā aicināti piedalīties visi Rēzeknes pilsētas un Viļānu un Rēzeknes novada jaunie velosipēdisti.  

CSDD organizētā „Jauno satiksmes dalībnieku foruma - 2014” galvenais uzdevums ir veicināt drošību uz ceļiem. Sacensību laikā visiem dalībniekiem ir jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana. Sacensībās var tikt piedāvāti papildus uzdevumi, ar kuriem dalībnieki tiek iepazīstināti maču laikā.

Kā jau katru gadu, arī šogad sacensības notiek trīs kārtās. Pirmās kārtas sacensības, kopskaitā – 32, notiks Latvijas reģionos no 17.aprīļa līdz 29.maijam. Sāksim ar Zemgales pilsētu Dobeli un noslēgsim Krāslavā.

Otrā kārta jeb Latvijas fināls norisināsies no 6. - 7.jūnijā. Tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona jeb pirmās kārtas sacensībās.

Un visbeidzot trešā kārta, kur piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda. Tās būs Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensības Norvēģijā no 2014.gada 5. līdz 8.septembrim. Mūsu valsts labākajai komandai būs iespēja būt par pirmajiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.

Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2002.-2004.gadā, jāizveido sešu cilvēku komanda, jāizdomā tās nosaukums un jāpiesakās. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD. Sacensības tiek finansētas no OCTA, tās atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO un Latvijas Automoto biedrība. Informatīvi forumu atbalsta portāls Focus.lv.

Pirmās kārtas pieteikuma anketa  

Sacensību nolikums

Sacensību vērtēšanas nolikums

Pirmās kārtas norises grafiks

Papildus informācijai:

Normunds Bērzs, t. +371 2 9254399 

e-pasts: normunds.berzs@gmail.com 


CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 67025730

E-pasts: office@csdd.gov.lv  

Mājas lapa: www.csdd.lv

Twitter: @csdd_lv

2014-05-06
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A