Kalendārs 11.10.2018

Iespēja uzņēmumiem apmācīt darba aizsardzības speciālistus bez maksas

Iespēja uzņēmumiem apmācīt darba aizsardzības speciālistus bez maksas?v=1585730313

Mācību centrs “BUTS” piedāvā darba aizsardzības mācību programmas, kuras uzņēmumu darbiniekiem ir iespējams apgūt bez maksas, jo to izmaksas sedz ES fondi un valsts.
Lai sakārtotu darba vidi un darba aizsardzības jomā ievērotu normatīvo aktu prasības, Valsts darba inspekcija īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tā mērķis ir uzlabot darba drošību, it sevišķi bīstamo nozaru uzņēmumos.

Dziedošo jauniešu ansamblis

Dziedošo jauniešu ansamblis?v=1585730313

Mēģinājumi: Piektdienās, sestdienās, svētdienās

Izrāde - "Bagātā brūte"

Izrāde -

Laiks: 11. oktobrī plkst. 20.00

Vieta: Viļānu kultūras nams

Apraksts: Viļānu KN amatierteātris aicina skatītājus uz oriģināljoku izrādi 1 cēlienā -  "Bagātā brūte". Kā jau īstās dzimšanas dienas svinībās būs svētku kūka un tēja. Ieeja uz pasākumu - 1 Eur.

Nepalaid garām! Pieteikšanās konkursam „Mēs esam daļa no tevis, Latvija” līdz 26. oktobrim

Nepalaid garām! Pieteikšanās konkursam „Mēs esam daļa no tevis, Latvija” līdz 26. oktobrim?v=1585730313

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Viļānu novadpētniecības muzejs sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību rīko foto konkursu „Mēs esam daļa no tevis, Latvija”. Konkursā aicinām piedalīties ikvienu personu, neatkarīgi no dzīvesvietas, fotografēšanas iemaņām un pieredzes. Fotogrāfijām jābūt uzņemtām Viļānu novada teritorijā 2018. gadā, kurās var būt attēloti cilvēki (portreti), ainavas, pasākumi (svētki, sporta sacensības, aktivitātes brīvā dabā, u.c.), mācību un darba process, ikdienas dzīves ainas.

Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A