Aktualitātes

Jauns sporta inventārs Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē

Jauns sporta inventārs Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē

Pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajam projektu konkursam „Sporta inventāra iegāde vispārējās izglītības iestādēs” un Viļānu novada pašvaldības atbalstam, Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādei radās iespēja piedalīties projekta izstrādē un iegādāties jaunu sporta inventāru 900,74 EUR vērtībā, ar kura palīdzību sekmēt izglītojamo fizisko spēju attīstību un kustību apguvi, veicinot ieinteresētību un izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

Izvēlētais sporta inventārs ir ražots no kvalitatīva, elastīga materiāla, kas ir viegli kopjams un paredzēts ilglaicīgai lietošanai gan telpās, gan āra nodarbībās. Tas ir daudzfunkcionāls, jo, veidojot vairākas sporta inventāra kombinācijas, varēs apgūt dažādas pamatkustības. Inventārs tiks izmantots fiziskās izglītības un veselības rotaļnodarbībās, rīta vingrošanā, kustību rotaļās, sporta izpriecās, sporta svētkos un citos tematiskos pasākumos ar fiziskām aktivitātēm.

Gan bērni, gan darbinieki ir ļoti priecīgi par šo ieguvumu. Viens no pirmajiem pasākumiem, kur jaunais inventārs palīdzēs dažādot kustību aktivitātes, ir Veselības nedēļa, kuras ietvaros visās grupās tiek rīkotas sporta izpriecas “Piedzīvojumi rudenī”.

Pirmie šo pasākumu atklāja sagatavošanas grupas bērni. Skolotājas bija sagatavojušas dažādas atrakcijas, piemēram, bērniem bija jāpalīdz Miķelim atvest mājās mājdzīvniekus, savākt ābolu ražu, kā arī saimniecei bija jāaiznes olas.

 

  Uz pasākumu bija atnākuši arī vecāki un vecvecāki, lai būtu gan par līdzjutējiem, gan kopā ar bērniem uzspēlētu “Sunīšus”, “Karsto kartupeli” un uzdejotu sportisku rokenrolu. Nobeigumā bērni kā balvu saņēma Veselības nedēļas aprocītes.

Informāciju sagatavoja

Viļānu pilsētas PII audzinātāja

Inta Upeniece

2014-10-07
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A