Aktualitātes

Informatīvi semināri par Strukturētu dialogu

Informatīvi semināri par Strukturētu dialogu

09. decembrī no plkst. 10:00 līdz 13:00 Preiļu NVO centrā  (Kooperatīva ielā 6, Preiļos) un 16. decembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00 (Daugavpils novada Kultūras centrā, Dobeles iela 30, Daugavpilī) notiks semināri par Strukturētu dialogu. Seminārā tiek aicināti piedalīties pašvaldību, NVO, jauniešu organizāciju pārstāvji, kā arī jaunieši un citi interesenti.  

Informatīvajos semināros būs iespējams vairāk uzzināt par jauniešu iespējām un politisko līdzdalību, Strukturēto dialogu, Eiropas jaunatnes politiku, pašvaldību darbinieku un jaunatnes lietu speciālistu lomu un to, kādi pasākumi veicami, lai veicinātu Neformālās izglītības atzīšanu Latvijā.

Informatīvos seminārus organizē Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) sadarbībā ar Latgales reģiona koordinatoru „Dienvidlatgales NVO atbalsta centru”. Pavisam Latgales reģionā LJP kopā ar reģionālo partneri organizēs 1 reģionālo konferenci, 3 vietējā līmeņa diskusijas un 2 informatīvos seminārus. Pasākumi,  no 2014.gada decembra līdz 2015.gada februārim, norisināsies Kārsavā, Līvānos, Preiļos, Daugavpilī un Rēzeknē. 

Lai pieteiktos uz informatīvo semināru Preiļos vai Daugavpilī, lūdzu, sūtiet e-pastu uz adresi: oskars@nvoc.lv. Kontaktinformācija: Oskars Zuģickis, tālruni:s 26565858.


2014-12-05
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A