Aktualitātes

Galda teniss: Viļānu novada čempionāta rezultāti

Galda teniss: Viļānu novada čempionāta rezultāti

20.decembrī norisinājās pēdējais 2014. gada Viļānu novada Sporta skolas organizētais čempionāts - galda tenisā. Čempionātā piedalījās divpadsmit dalībnieki. Spēles norisinājās dažādās kategorijās: sieviešu vienspēles un dubultspēles, vīriešu vienspēles un dubultspēles.

Vīriešu vienspēlēs par uzvarētāju kļuva Ilgvars Gritāns, otrajā vietā ierindojās Dainis Čudars, bet trešajā vietā Vitālijs Meļņiks.

Sieviešu vienspēlēs uzvarēja Jekaterina Borisovska-Cvetkova, otrajā vietā Laura Sondore, bet trešo vietu izcīnīja Lolita Malinovska.

Vīriešu dubultspēlēs, kur spēlēja arī viena sieviete, uzvarēja Vitālijs Meļņiks un Vilnis Ozoliņš, otrajā vietā atstājot Ilgvaru Gritānu un Jekaterinu Borisovsku-Cvetkovu, savukārt trešajā vietā ierindojās Dainis Čudars un Aleksejs Šlapakovs.

Sieviešu dubultspēlēs uzvaru guva Jekaterina Borisovska-Cvetkova un Laura Sondore un otrajā vietā ierindojās Lolita Malinovska un Gunita Ozoliņa.

Arī 2015. gadā Sporta skola organizēs daudzas sacensības un sporta aktivitātes Viļānu un citu novadu iedzīvotājiem. Ja ir priekšlikumi vai ieteikumi, tos sūtīt uz Viļānu Sporta skolas e-pasta adresi: vilanusports@inbox.lv.

Viļānu Sporta skola novēl visiem sportisku 2015. gadu un cer, ka arī turpmāk Viļānu novada iedzīvotāji aktīvi iesaistīsies Sporta skolas organizētās sacensībās!

REZULTĀTI (Pdf)

2015-01-05
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A