Deputāti

VIĻĀNU NOVADA PAŠVALDĪBAS DOMES

DEPUTĀTU PIEŅEMŠANAS LAIKI :

 

Priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

katru pirmdienu no plkst.8.00 līdz 12.00 Viļānu novada domē (tālr.: 64628033)
Komitejas: Finanšu


Priekšsēdētājas vietniece Daiga Ceipiniece (Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija)

Otrdienās un trešdienās no plkst.9.00 līdz 16.00 Dekšāru pamatskolas telpās
Pēc iepriekšējas vienošanās Viļānu novada domē (tālr.: 26142884)
Komitejas: Finanšu; Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komitejas
Komisijas: Sporta, ētikas, kultūras komisijas


Vasīlijs Arbidāns (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

Pēc iepriekšējas vienošanās otrdienās Viļānu novada domē (tālr.: 26407705)
Komitejas: Finanšu
Komisijas: ārkārtas situāciju, saimniecisko lietu komisija


Rūdolfs Beitāns (Latvijas Reģionu apvienība, Latgales partija)

Katra mēneša otrajā otrdienā no plkst.15.00 līdz 17.00 Viļānu novada domes zālē
Komitejas: Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komiteja
Komisijas: Ētikas


Inta Brence (Partija “Vienotība”)

Pēc iepriekšējas vienošanās Viļānu Mūzikas un mākslas skolas telpās (tālr.: 26532699).
Komitejas: Finanšu; Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komitejas
Komisijas: Kultūras


Felicija Leščinska (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

Katra mēneša pirmajā trešdienā no plkst.10.00 līdz 12.00 Viļānu novada domē
Komitejas: Finanšu; Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komitejas
Komisijas: Sociālā un dzīvokļu; administratīvā komisijas


Artūrs Ornicāns (“Latvijas Zemnieku savienība”)

Komitejas: Finanšu
Pēc iepriekšējas vienošanās, tālr.: 26587428; e-pasts: cimi186art@inbox.lv


Guna Popova (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

Pēc iepriekšējas vienošanās Rēzeknes Tehnikuma mācību vietas “Viļāni” telpās (tālr.: 26801486)
Komitejas: Finanšu
Komisijas: Sporta, iepirkumu komisijas


Inna Ruba (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

Pēc iepriekšējas vienošanās Viļānu novada domē (tālr.: 64628032)
Komitejas: Finanšu
Komisijas: Pašvaldības īpašumu komisija, Komisija lēmumu pieņemšanai darījumiem ar lauksaimniecības zemi


Alla Stiuka (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

Katra mēneša pirmajā trešdienā no plkst.12.00 līdz 13.00 Viļānu novada domē
Komitejas: Finanšu; Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komiteja
Komisijas: Sociālā un dzīvokļu komisija, Komisija lēmumu pieņemšanai darījumiem ar lauksaimniecības zemi


Indra Šarkovska (Partija “Vienoti Latvijai”)

Katra mēneša pirmajā otrdienā no plkst.15.00 līdz 17.00 Viļānu novada domē vai citā laikā pēc vienošanās (tālr.: 22012595)
Komitejas: Finanšu; Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komiteja
Komisijas: Sociālā un dzīvokļu komisija, Ētikas komisija, Iepirkumu komisija, Administratīvā komisija


Jevdokija Šlivka (Latvijas Reģionu apvienība, Latgales partija)

Katra mēneša otrajā otrdienā no plkst.15.00 līdz 17.00 Viļānu novada domē
Komitejas: Finanšu


Lūcija Veselova (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

Katra mēneša otrajā trešdienā no plkst.9.00 līdz 11.00 Sokolku pagasta pārvaldē
Komitejas: Finanšu; Sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komiteja
Komisijas: Pašvaldības īpašuma; Kom. lēmumu pieņemšanai ar lauksaimniec. zemi


Juris Galerijs Vidiņš (Partija "Vienotība")

Pēc iepriekšējas vienošanās Viļānu slimnīcas telpās (tālr.: 29418767)
Komitejas: Finanšu


Inga Zunda (“Latvijas Zemnieku savienība”)

Katra mēneša otrajā otrdienā no plkst.13.00 līdz 15.00 Viļānu novada domē
Komitejas: Finanšu

Atjaunots: 28.09.2017.

Viļānu novada pašvaldība
Twitter Instagram Facebook
A A A