Aktualitātes

Dekšāru pamatskolas skolēnu aktivitātes

Dekšāru pamatskolas skolēnu aktivitātes

Februāris Dekšāru pamatskolā kļuva par notikumiem bagātu mēnesi. Skolēni gan apmeklēja sporta pasākumus, gan gatavoja dāvanas vecāka gadagājuma cilvēkiem, gan arī devās uz dzīvnieku patversmi. 

Tā kā esam skola, kurā padziļināti apgūst sportu, mēneša sākumā apmeklējām hokeja spēli Arēnā Rīga. Izbaudot ziemas priekus, skolā tika rīkota sporta diena, piedaloties dažādās sporta aktivitātēs.

Projektu nedēļas ietvaros tika darinātas dāvanas pansionāta iemītniekiem, kuras pasniegs labdarības pasākuma laikā. Šoreiz pasākums tika pārcelts karantīnas dēļ. Projektu nedēļas laikā apmeklējām arī Rēzeknes Valsts robežsardzes koledžu, iepazināmies ar koledžas un kinologu darbu.

Ar dažādām dāvaniņām – segām, spilveniem, matračiem un dzīvnieku barību – devāmies apmeklēt Rēzeknes dzīvnieku patversmi. Apmeklējot dzīvnieku patversmi, skolēniem tika dota iespēja pastaigāties un parotaļāties ar pamestajiem dzīvniekiem.

Februārī aktīvi darbojās ne tikai skolēni. Skolotāji, tehniskie darbinieki un vecāki varēja noklausīties vairākas lekcijas projekta „Dzīvosim zaļi…” ietvaros, kurā skola ir iesaistījusies.

Ilze Valeniece

Dekšāru pamatskolas direktores vietniece

2015-03-16
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A