Aktualitātes

Dekšārēs norisinājās Latvijas kausa I posms un Viļānu novada atklātais čempionāts svarbumbu sportā

18. februārī Viļānu novada Dekšārēs norisinājās Latvijas kausa 1. posms un Viļānu novada atklātais čempionāts svarbumbu celšanā grūšanas vingrinājumā vīriešiem un raušanas vingrinājumā sievietēm. Kopumā piedalījās vairāk nekā deviņdesmit dalībnieku no septiņiem sporta klubiem. Labus rezultātus uzrādīja arī sporta kluba “Viļānu bitīte” dalībnieki.

Juniorēm zelta medaļu izcīnīja Aļona Naģele (svara kategorijā  līdz 63 kg), 2.vietu ieguva Svetlana Aleksandrova (svara kategorijā  + 68 kg) un 3.vietu Kristīne Ikauniece (svara kategorijā  + 68 kg). Junioru grupā savās svara kategorijās 2.vietas izcīnīja Mihails Koniševskis un Andrejs Naumovs.

Sieviešu grupā savās svara kategorijās 1.vietas izcīnīja Mārīte Caune un Inta Cvilikovska, 2.vietu Aļona Naģele un 3.vietu Lolita Malinovska.

Vīriešu grupā 2.vietu izcīnīja Aldis Rutkovskis (svaru kategorijā līdz 105 kg),  3.vietas ieguva vairāki sportisti: Andrejs Naumovs (svara kategorijā līdz 63 kg), Mihails Koniševskis (svara kategorijā līdz 68kg), Jurijs Filators (svaru kategorijā līdz 78 kg), Pēteris Plots (svara kategorijā līdz 105 kg).

Veterāniem savās vecuma grupās zelta medaļas izcīnīja Mārīte Caune, Zinaīda Jenuļova, Andris Strupītis, Ananijs Matvejevs, Pēteris Plots, Jānis Vaivods un 2.vietas Zojai Aleksejevai, Lolitai Malinovskai un Aldim Rutkovskim.

Juniori komandu stafetē ieguva 3.vietu. Septiņu komandu konkurencē kopvērtējumā 1.posmā pieaugušie izcīnīja 1.vietu un juniori 2.vietu.

Nākamās sacensības svarbumbu celšanā būs LSVS veterānu sacensības, kas notiks jau 4.martā Rīgā. Ja ir vēlēšanās pievienoties Viļānu svarbumbu cēlāju veterānu komandai (sievietes 1982.dz.g. un vecākas, vīrieši 1977. dz.g. un vecāki), tad aicinām pieteikties pie Alda Rutkovska vai Viļānu novada Sporta skolā.

Teksts un foto: Lolita Malinovska